На главнуюНовости → 13-й рік на українському ринку страхування

13-й рік на українському ринку страхування

   

«Європейське туристичне страхування» - єдина в Україні компанія, яка спеціалізується в сфері туристичного страхування. З 2006 року компанія є повним членом Групи Європейського Туристичного Страхування (ETI Group) - найбільшого в Європі об'єднання туристичних страховиків, якому в 2019 році виповнилося 112 років. До складу ETI Group входить 20 європейських спеціалізованих компаній туристичного страхування. 

Цієї осені компанія ЄТС відсвяткувала свій тринадцятий день народження, а підсумки роботи свідчать про те, що компанія з упевненістю зробила крок в свій наступний рік роботи на страховому ринку України. Якщо у 2018 року компанія застрахувала 1 249 тис. туристів, які подорожували за кордон та Україною, то цього року ЄТС планує застрахувати біля 2 мільонів туристів, при цьому кількість страхових випадків в 2019 році за прогнозами збільшиться до 18 тис., в той час як за 2018 рік компанією було зареєстровано 14 280 страхових події з туристами за кордоном і 128 страхові події в Україні.

 

З 2010 року ЄТС отримує нагороди за кращі результати страхування туристів.                За результати роботи в 2018 рік страхова компанія була удостоєна Національної Премії Insurance TOP 2019 у номінації «Найбільший обсяг страхових виплат зі страхування туристів». Це вже восьма нагорода ЄТС в номінаціях Insurance Top, а лідерство компанії саме у виплатах є одним з головних показників сумлінності і надійності страхової компанії.

 

В кінці минулого року українська страхова компанія ЄТС офіційно змінила акціонерів. В 2018 році одна з найбільших незалежних страхових груп, що працюють на Центральному та Південно-Східному європейських ринках страхування, Euroins Болгарія придбала компанію «Європейське туристичне страхування». Влітку 2019 була створена фінансова група Євроінс Іншуринс Груп, до складу якої увійшли Приватне Акціонерне Товариство "Страхова Компанія "Євроінс Україна" та Приватне Акціонерне Товариство "Європейське туристичне страхування".

 

У зв'язку зі зміною акціонерів, а також з огляду на те, що бренд ERV припиняє своє існування на світовому ринку страхування, компанія, залишивши за собою свою назву «Європейське туристичне страхування», змінила логотип та з 1 жовтня 2019 представлена на ринку України під новим товарним знаком.

 

ЄТС продовжує працювати над підвищенням технологічності туристичного страхування. Оновлення спільно з компанією Amadeus Україна в 2018 році страхової платформи значно спростило процес оформлення страхових полісів агентам компанії. Також ЄТС відновила систему оформлення страхових полісів на своєму веб-сайті, запропонувавши таким чином своїм клієнтам значно швидший і спрощений процес оформлення полісів в режимі онлайн.

 

У 2018 році "Європейське туристичне страхування» запустило новий сервіс - покупку страхового поліса за допомогою чат-бота. Зараз за допомогою додатків Viber і Telegram будь-який турист може протягом 15-20 хвилин купити необхідний йому страховий поліс. Дуже зручним функціоналом при оформленні страхового поліса через месенджери є можливість сканування паспорта, коли досить завантажити фото документа і програма сама заповнить всі дані в страховому полісі. Крім того, в кінці минулого року ЄТС оновило мобільну версію сайту, що надало партнерам і клієнтам компанії ще більше можливостей для покупки полісів в режимі онлайн.

 

Успішно розвивається запущений в 2018 році спільний проект з найбільшим українським банком ПриватБанк. Українському ринку були запропоновані два унікальних страхових продукту: «Гарантоване повернення квитка» - компенсація 80% вартості авіаквитка в разі скасування поїздки з ініціативи клієнта і «Компенсація вартості рейсу» - виплата від 50% до 100% вартості рейсу в разі затримки або скасування поїздки по ініціативи перевізника. Особливість цих продуктів ще і в тому, що грошова компенсація надходить на карту клієнта протягом кількох годин.

В середині 2018 була проведена реінтеграція страхових продуктів ЄТС в систему бронювання найбільшого авіаперевізника України - МАУ. Наразі «Європейське туристичне страхування» планує реалізувати аналогічні проекти з ще декількома великими авіакомпаніями, які здійснюють пасажирські перевезення з України і в Україну, що ще більше спростить нашим клієнтам можливість купувати страховку разом з авіаквитками.

 

Тринадцятий рік поспіль компанія «Європейське туристичне страхування», залишаючись єдиною спеціалізованою компанією з туристичного страхування, продовжує активно працювати над удосконаленням технологій продажів, удосконаленням діючих та розробкою нових інструментів. Найближчим часом клієнти ЄТС, які оформляють поліси туристичного страхування на сайті компанії, отримають можливість сплатити страховий поліс не тільки за допомогою кредитної картки, але також мобільними грошима і готівкою, через мережу терміналів в Україні. Продовжує компанія і розробку нових продуктів страхування для українських туристів, які допоможуть їм уникнути додаткових витрат і фінансових втрат в непередбачених ситуаціях до, під час і після подорожей.

 

 

Мирослав Бойчин

Голова Правління ПрАТ «ЄТС»

 

 

 

--


---
График мероприятий

 


 -
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка