На главнуюВыпуски журнала → АКБ «Індустріалбанк» вже впродовж тридцяти років грає важливу роль у формуванні банківської системи країни та, по праву, входить у ТОП-25 банків України.

АКБ «Індустріалбанк» вже впродовж тридцяти років грає важливу роль у формуванні банківської системи країни та, по праву, входить у ТОП-25 банків України.Романчукевич Віталій Вікторович - Перший заступник Голови Правління, Член Правління «ІНДУСТРІАЛБАНК», Віце-Президент Асоціації українських банків

У лютому 2020 р. Індустріалбанк увійшов до Асоціації українських банків і тепер разом з іншими банками України працює над стабільним розвитком економіки країни.

Для банківської справи, яка починає свою історію ще з часів Древньої Греції, завжди фундаментом успіху фінансової діяльності була довіра клієнтів.

Індустріалбанк – банк, який заслужив довіру як приватних клієнтів, так і корпоративних, тому що постійно працює над формуванням довіри клієнтів на різних рівнях:

  • це і робота менеджерів у відділеннях Банку та надання компетентної та повної інформації клієнтам;
  • це розміщення актуальної інформації про послуги та тарифи на сайті Банку;
  • це і підтвердження фінансових показників та рейтингів Банку з боку авторитетних установ.

Фінансова надійність Банком підтверджена довгостроковим рейтингом uaAA з прогнозом «стабільний» 2 червня 2020 року незалежним рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг». Вперше кредитний рейтинг було присвоєно Індустріалбанку в 2009 році, в 2016 він був підвищений до uaA, 24 травня 2018 року – до uaAA, 18 червня 2019 року – до uaAA.

Як сучасний Банк, Індустріалбанк впроваджує в роботу нові технології та удосконалює бізнес-процеси. Для дистанційного проведення фінансових операцій було створено інтернет банкінг Industrial24 – якісний мобільний додаток з великим переліком фінансових послуг.

Щоб позбавити клієнтів необхідності відвідувати відділення під час Пандемії Індустріалбанк розширив перелік послуг, якими клієнти можуть скористуватися оперативно, не виходячи з дому за допомогою Industrial24 та Industrial24_Business.

Високий запас міцності дозволив Банку в період найгострішої кризи в 2020 р. працювати без збоїв, надавати безперервно послуги клієнтам, вкладники ж постійно мали доступ до своїх рахунків.

Пандемія спричинила погіршення настроїв на валютного ринку. Падіння біржових індексів, зміна цін на ринку товарів призвели до девальвації валюти у багатьох країнах, навіть у таких розвинутих як Австралії, Норвегії, Великобританії.

Ситуація підвищила попит на валютному ринку нашої країни.

Та навіть, коли був закритий зовнішній канал надходження готівкової валюти до України (авіасполучення) та коливання курсу гривні збільшило попит на іноземну валюту, каси Індустріалбанку завжди були ліквідні та наповнені доларами та євро. В банку клієнти завжди могли придбати валюту та отримати міжнародний переказ.

28 жовтня 2020 року Індустріалбанк отримав нагороду «Банк року 2020» у спеціальній номінації «Лідер на міжбанківському валютному ринку», яку отримав Перший Заступник Голови Правління Індустріалбанку Віталій Романчукевич.

«Насамперед це заслуга усієї нашої команди, без якої досягнути реалізації цілі було б не можливо. Це і співробітники казначейства, валютного контролю, корпоративних рахунків і міжнародних платежів, департаменту банківських ризиків, юридичного департаменту Банку. Наші клієнти, які співпрацюють з Індустріалбанком у сфері валютних платежів завжди високо оцінюють нашу роботу», - прокоментував Віталій Романчукевич.

Прихильність професійним банківським традиціям є візитівкою Індустріалбанку.

Завдяки ретельному слідування галузевим стандартам, банк забезпечує найкращі умови роботи з корпоративними клієнтами.

Турботу про добробут клієнтів і акціонерів можливо здійснити в повній мірі лише при орієнтації Банку на тенденції ринку. Успішний розвиток відповідно до ринкових реалій вимагає наявності сильної команди. Тому професійна відповідальність і вивірена кадрова політика є важливими факторами успіху АКБ «Індустріалбанк».

Редакція МФ Клубу «БАНКИРЪ»

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка