На главнуюВыпуски журнала → АО «ОКСИ БАНК» Правильний банк — правильний напрямок

АО «ОКСИ БАНК» Правильний банк — правильний напрямок

АТ «ОКСІ БАНК» є універсальною фі­нансово-кредитною установою, що обслуговує суб’єктів господарської діяльності та фізичних осіб згідно з банків­сь­кою ліцензією та письмовим дозволом Національного банку України, які отримав у жовтні 2008 року. З цього часу банк веде прибуткову діяльність, виконує всі економічні нормативи, а також норматив обов’язкового резервування, що встановлені та контролюються Національним банком України. Банк своєчасно здійснює всі розрахунки за зобов’язаннями клієнтів. Для юридичних осіб банк пропонує надання кредитів, гарантій та поручительств, факторинг, відкриття й обслуговування поточних рахунків та депозитів у національній та іноземних валютах, касове обслуговування, перевезення цінно­стей та інкасацію коштів, купівлю-продаж цінних паперів за дорученням клієнтів, а для фізичних осіб — прийом комунальних та інших платежів, здійснення переказів з поточних рахунків, обслуговування переказів міжнародних платіжних си­стем, валютно-обмінні операції, операції з банківськими металами, продаж ювілейних та колекційних монет, оренду індивідуальних сейфів та ряд інших банківських продуктів.
Головний офіс банку розташований у центрі Львова. Засновниками банку є група фізичних та юридичних осіб — резидентів України. Правління банку та колектив сформовано з фахівців банківської справи з багаторічним досвідом роботи в різних комерційних банках. Банк активно розвивається — за короткий час вступив у Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, Асоціацію УкрСВІФТ, приєднався до систем міжнародних грошових переказів Western Union, Money Gramm, Аверс та Анелік, до міжнародної платіжно-інформаційної системи SWIFT, вступив у міжнародну платіжну систему MasterCard Worldwide та Національну систему масових електронних платежів (НСМЕП) як емітент та еквайр, відкрив відділення у Львові, Хмельницькому та Києві, точки продажу у Хмельницькому, Івано-Франківську, Луцьку та Рівному. Готується відкриття відділень в Одесі, Харкові та інших обласних центрах України.
Той факт, що ОКСІ БАНК почав свою діяльність у складних умовах осені 2008 року, свідчить про те, що він має значний потенціал для подальшого розвитку та зростання. Зазвичай, новий банк викликає настороженість та недовіру, але зараз нове ім’я не є недоліком, швидше — перевагою. Підтвердженням цього стала перемога в конкурсі «Банк року-2009» по версії журналу «Банкиръ» серед банків IV групи в номінації «Найкращий банк з надання послуг для населення».
 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка