На главнуюВыпуски журнала → Банк року-2019 з найвигіднішим кешбеком для населення – ЮНЕКС БАНК

Банк року-2019 з найвигіднішим кешбеком для населення – ЮНЕКС БАНК

 

Міжнародний фінансовий клуб «Банкиръ» оголосив результати проведення щорічного всеукраїнського конкурсу «БАНК РОКУ-2019». ЮНЕКС БАНК було визнано переможцем у номінації «Банк року з найвигіднішим кешбеком для населення».


«Нам дуже приємно отримати нагороду саме в цій номінації, адже на протязі останнього року було проведено великий обсяг роботи з бонусною програмою власників кредитних карток ЮНЕКС БАНКУ. На сьогодні, ринок безготівкових платежів в Україні стрімко зростає. Це відбивається на статистиці і за кількістю операцій проведених за допомогою платіжних карт, так і за обсягами транзакцій. Зараз, найпопулярніший варіант бонусної програми на українському ринку – це кешбек, тобто часткове повернення витрачених безготівкових коштів; який і пропонує наш банк. Більше того, в розрізі перемоги в номінації «Банк року-2019 з найвигіднішим кешбеком для населення», хочемо анонсувати більш вигідні умови та оновлення кредитної картки «ХочуКа» на «UNEX CARD», для премоги в данній номінації і наступного, 2020 року!» – прокоментувала Голова Правління ЮНЕКС БАНКУ, Ганна Владиславівна Довгальська.

Найвигідніші кешбеки в Україні діють для власників кредитних карток «UNEX CARD» – до 25%. В ЮНЕКС БАНКУ ретельно обирають актуальні категорії витрат для повернення кешбеку відповідно до сезону та побажань клієнтів. Кожен власник кредитної картки може самостійно обрати найвигіднішу для нього категорію витрат і отримати за неї кешбек у кінці періоду.

На момент нагородження, в номінації діють такі категорії:

  • -10% на одяг, взуття та будь-яку техніку
  • -25% на послуги готелів
  • -20% на товари для ремонту у спеціалізованих будівельних магазинах
  • -5% на розважальні послуги
  • -3% на покупки у мережах аптек
  • -3% на розрахунок у закладах харчування

Урочисте нагородження переможців конкурсу у номінаціях відбулося 2 грудня 2019 року. Визначення кращих банківських установ України проходило на основі опитувань українських банків та їх клієнтів, думок авторитетних банківських експертів, Національного Банку України, Університету банківської справи та фінансових агенцій.

Для довідки:

26 років стабільної та впевненої роботи ЮНЕКС БАНКУ підтверджені авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, аналітичне агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг ЮНЕКС БАНКУ uaA – з прогнозом довгострокового стабільного рівня кредитоспроможності та національного рейтингу надійності. Також ЮНЕКС БАНК був відзначений преміями в таких номінаціях, як «ТОП-50 банків України», «Лідер з якості обслуговування клієнтів» та «Рейтинг самих надійних банків» за версією міжнародного фінансового клубу «Банкиръ».

Ще не маєте «UNEX CARD» від ЮНЕКС БАНКУ? Мерщій замовляйте на офіційному сайті банку з безкоштовною доставкою прямо зараз https://creditcard.unexbank.ua/!

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка