На главнуюВыпуски журнала → Банки року за версією Університету банківської справи НБУ

Банки року за версією Університету банківської справи НБУ

ПАТ КБ «Приватбанк», ПАТ «Укрсоцбанк», АТ «Райффайзен Банк Аваль» та АБ «Експрес – Банк» стали фіналістами конкурсу «Банк року» за версією Університету банківської справи НБУ.

 

Серед основних критеріїв відбору – створення банками умов для проведення навчання, стажування та практики студентів, спільні проекти та активна співпраця, найкраще обслуговування та впровадження інновацій у професійну діяльність. Цікаво, що чотири названих банка залишаються лідерами симпатій команди УБС НБУ вже не перший рік. За цим чимала історія співробітництва
та вагомі результати у роботі. Цьогоріч переможців визначали у кожному регіоні роботи інститутів Університету – у Львові, Черкасах, Києві та Харкові.

 

Сергій Бойко, регіональний директор Львівської обласної дирекції АТ «Райффайзен Банк Аваль»:

 

«Ми дуже тісно співпрацюємо з Університетом банківської справи по різних напрямах. Насамперед це сприяння у наданні студентам якісної бази для проходження практики і пропозицій престижної та цікавої роботи. Окрім цього, наші фахівці беруть участь у наукових заходах, круглих столах, конференціях, що організовує ВНЗ. Співробітники нашої установи долучаються до викладацької роботи. Ми радо підтримуємо талановиту молодь. А ще АТ «Райффайзен Банк Аваль» кожного року бере активну участь у студентському благодійному «Аукціоні надій» – і як покупці, і як надавачі лотів. А студент­ліцитатор Університету Любомир Федоришин допоміг провести благодійний аукціон і в нашому банку. До речі, англійською мовою! Отже, АТ«Райффайзен Банк Аваль» та УБС НБУ поєднують багаторічні партнерські та дружні стосунки, які, я сподіваюся, триватимуть і надалі».

 

Олена Єлісєєва, головний спеціаліст Департаменту персоналу Управління координації роботи з персоналом ПАТ «Укрсоцбанк»:     

 

«Найцінніший актив будь­якої компанії – це її співробітники. Яким має бути сьогодні успішний банківський фахівець? Звичайно, активним, кмітливим, розуміючим банківську систему та основні тенденції її розвитку, а ще – цілеспрямованим, наполег­ливим та завжди прагнути до самовдосконалення. Саме таких майбутніх фахівців готує Харківський інститут банківської справи УБС НБУ. Керівництво цього ВНЗ та викладачі чітко розуміють основні завдання банківської системи та її вплив на економіку країни та відповідно готують майбутніх спеціалістів. Студенти ХІБС кожного року показують найкращий результат по Харкову у Всеукраїнській студентській UniОлімпіаді, а за підсумками фінального туру входять до п’ятірки переможців по всій Україні. На виробничій та переддипломній практиці студенти даного ВНЗ завжди демонструють глибокі теоретичні знання та практичні навички. Вміле поєднання теорії та практики – ось головний козир цього навчального закладу у підготовці майбутніх спеціалістів, саме тому ПАТ «Укрсоцбанк» та ХІБС багато років підтримують партнерські відносини».

 

 

Директор Львівського інституту
банківської справи УБС НБУ
Микола Вознюк вручає нагороду керівнику служби зв’язків із громадськістю та корпоративних комунікацій
АТ «Райффайзен Банк Аваль»
ЗЯБРЕВУ Леоніду Ігоревичу.

 

 

 

 

Заступник директора Харьківського
інституту УБС НБУ
Галина Азаренкова вручає нагороду головному спеціалісту управління зовнішніх комунікацій ПАТ «Укрсоцбанк» Шенгелі Катерині Романівні.

 

 

 

 

 

Виконувач обов’язків ректора УБС НБУ Дмитро Коваль вручає нагороду начальнику управління розробки
і реалізації послуг роздрібного
бізнесу АБ «Експрес­Банк»
САВЧЕНКО Світлані Валеріївні.

 

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка