На главнуюВыпуски журнала → ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «УНІВЕРСИТЕТ БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ», нагороджений від Міжнародного Фінансового Клубу «БАНКИРЪ» Дипломом «ЗА НАЙКРАЩУ ДИСТАНЦІЙНУ ПРОГРАМУ ПІДГОТОВКИ ПРОФЕСІЙНИХ БАНКІР

ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «УНІВЕРСИТЕТ БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ», нагороджений від Міжнародного Фінансового Клубу «БАНКИРЪ» Дипломом «ЗА НАЙКРАЩУ ДИСТАНЦІЙНУ ПРОГРАМУ ПІДГОТОВКИ ПРОФЕСІЙНИХ БАНКІР

 

ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«УНІВЕРСИТЕТ БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ»,

нагороджений від Міжнародного Фінансового Клубу «БАНКИРЪ»

Дипломом «ЗА НАЙКРАЩУ ДИСТАНЦІЙНУ ПРОГРАМУ ПІДГОТОВКИ ПРОФЕСІЙНИХ БАНКІРІВ»

kuznetsovaУ нашому швидкозмінному світі основним трендом стало навчання протягом життя. Університет банківської справи, будучи унікальним у сфері підготовки фахівців для фінансово-кредитної сфери, сьогодні повністю забезпечує реалізацію сучасного тренду, пропонуючи різним віковим категоріям — від випускників шкіл до людей похилого віку — широкий спектр освітніх послуг.

 

Кузнєцова Анжела Ярославівна
Ректор Університету банківської справи,
доктор економічних наук, професор,
заслужений економіст України

 

Цьому сприяє широко запроваджувана система дистанційного навчання. Особливо цікавою вона є для професіоналів, які через свою зайнятість не в змозі відвідувати заняття в аудиторії. За такою формою навчання пройшли 50 працівників державних та комерційних банків. А працівники “Ощадбанку” по завершенні програми мали змогу пройти стажування у банках м. Познань (Польща).

У майбутньому світі мережевої цифрової економіки цінними є вміння засвоювати нову інформацію, креативність, саморозвиток протягом життя. В університеті цілеспрямовано впроваджується комплексна модель освітнього процесу, яка включає освітні програми, спрямовані на формування професійних та соціально-емоційних компетентностей (Нard skills та Soft skills). Запроваджені освітні програми забезпечують інтегрований розвиток емоційного інтелекту та фахових знань міжнародного рівня в умовах невизначеності, швидких змін та цифрової економіки. Формування мобільного та гнучкого освітнього контенту надає можливість підготовки за кількома сертифікованими модулями. Так, результатом навчання в рамках магістерської програми за спеціальністю «Облік і оподаткування», яка є акредитованою АССА (Association of Chartered Certified Accountants) – однією з найвідоміших та найпотужніших в світі бухгалтерських організацій, є отримання не тільки диплому державного зразка, але й можливість зарахування дев‘яти іспитів (F1-F9) за схемою іспитів АССА.

 

Формуючи професійно-орієнтовану систему підготовки студентів, Університет банківської справи продовжує спрівпрацю з Національним банком України, фінансово-кредитними установами у формі стажувань, проходження переддипломної практики студентами старших курсів з перспективою подальшого їхнього працевлаштування. Спільно з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб щопівроку проводяться семінари та майстер-класи для студентів університету, за результатами яких студенти отримують сертифікати. Тільки у минулому навчальному році сертифіковано  60 студентів третього курсу. У 2018 році проведення таких семінарів заплановано в рамках відзначення Всесвітнього дня ощадності на тему: «Особливості гарантування вкладів фізичних осіб в Україні та світі». З 2017 р. розпочато стажування студентів-бакалаврів у Незалежній асоціації банків України, в рамках якої відбуваються екскурсії у центральні відділення банків, зустрічі, дискусії з провідними банківськими фахівцями, практичні заняття з дисциплін циклу професійної підготовки у банках, стажування у структурних підрозділах банків, проведення профільними кафедрами інститутів університету семінарів з директорами департаментів з обговорення перспектив розвитку банківського сектору та вимог до підготовки сучасних фахівців для фінансової сфери. Професійно-орієнтована підготовка студентів бакалаврського рівня сприяє цілеспрямованому розвитку здібностей студентів і виступає одним із важливих елементів підвищення їх соціальної та професійної мобільності.

 В Університеті на програмах бакалаврської підготовки та у магістратурі навчаються понад 300 студентів з 27 країн світу. Університет банківської справи має 14 чинних угод за програмами академічних обмінів Еразмус+. Студенти університету мають можливість навчатись за програмами «подвійних» дипломів. Окрім програм академічної мобільності, за якими студенти можуть, з отриманням європейської стипендії, навчатись у Польщі, Люксембурзі, Латвії, Литві, Чехії та інших країнах, у 2018 році студенти паралельно навчалися та отримали дипломи бакалавра одного з кращих економічних Університетів Центральної та Східної Європи – Краківського економічного університету (Cracow University of Economics), а також отримали доступ до європейських програм підготовки майбутніх фінансистів та менеджерів, найновіших наукових досліджень та проходження практики у відомих європейських компаніях за кошти ЄС.


0O7A3517

 

Університет банківської справи вважає пріоритетом саме практичну підготовку студентів у закордонних установах, а тому продовжує співпрацю з центральними банками Європи, які організовують стажування для науково-педагогічних працівників та практичне навчання для докторантів, аспірантів та студентів. Щороку студенти беруть участь у семінарі «Міжнародний тиждень центральних банків», що проходить в Університеті прикладних наук Дойче Бундесбанку (м. Хахенбург, Німеччина). У Польщі студенти проходять практику у Банку Народовому, Польському Фонді гарантування вкладів фізичних осіб, де кращі студенти університету можуть ознайомитись з провідним досвідом роботи європейських установ, що здійснюють регулювання фінансових ринків, Познанському відділенні найбільшого банку Центральної та Східної Європи PKO BP SA та вивчають досвід провідних банківських установ, знайомляться з інноваціями на європейському фінансовому ринку та налагоджують корисні контакти, які стають незамінними у майбутньому. У банках Польщі - детально знайомляться з діяльністю банківської системи Польщі, відвідують тренінги, беруть участь у цікавих воркшопах, зустрічах та дискусіях. За результатами участі у міжнародних стажуваннях студенти також отримують сертифікати.

 

Редакція журналу «Банкиръ»  

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (044) 393-04-03 (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайт :
www.DC.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Юридическая поддержка