На главнуюКонференции → Digital Banking Conference & First FinTech Stand Up

Digital Banking Conference & First FinTech Stand Up

23
октября 2020
 • Описание
 

23 жовтня у режимі онлайн відбудеться профільна конференція Digital Banking Conference & First FinTech Stand Up за участю провідних експертів FinTech галузі, банкірів, інвесторів.

Подія в календарі банківської індустрії, яку обов'язково потрібно відвідати всім, хто хоче бути в курсі диджитал трансформації українського банківського простору.

Конференція, організаторами якої виступають Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній (UAFIC) та Business Stand Up, є найочікуванішою профільною подією року по темі розвитку ринку необанків та трансформації в банківському секторі. Захід об’єднає експертів банківської галузі, представників державних органів, керівників інноваційних компаній та інших зацікавлених гравців українського ринку, щоб обговорити майбутнє індустрії.

Конференція відбудеться за підтримки Генерального партнера – Mastercard, а також: Ексклюзивного ФінТех-медіа партнера PaySpace Magazine, ЛІГА.Money, Міжнародного Фінансового Клубу «БАНКИРЪ», Fondy, identomat, Lugera, PSP Platon, Першого профільного ютуб каналу сфери фінтех - Ukrainian Fintech Hub, ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА.

На конференції будуть обговорюватися теми сучасної епохи цифрових фінансів – необанкінг, віддалена ідентификація, роль лідерства у диджитал трансформації тощо. Мова конференції – українська.

«У пост-COVID світі у банківського сектору є лише два шляхи: здійснити диджитал трансформацію своєї бізнес-моделі у співпраці з фінтех-гравцями або стати фінтех-гравцем(необанком)», - Ростислав Дюк, Голова Правління UAFIC.

«Цифровізація – це нова норма для всього фінансового ринку. Сьогодні, коли межі між фізичним та цифровим світом все більше розмиваються, споживач потребує безшовних та безпечних сервісів, зокрема в платежах. Це біометричні рішення, токенізація, зокрема і в електронній комерції, комплексні сервіси, які дозволяють здійснювати покупки та інші фінансові операції в один клік, незалежно від місця знаходження та інртефейсу. І все це не тільки робить фінансові сервіси зручними та безпечними для клієнта, але й дає йому максимальний контроль за своїми платіжними та персональними даними», – підкреслює Юрій Батхін, віце-президент з розвитку бізнесу Mastercard в Україні та Молдові.

З новітніми досягненнями галузі поділяться відомі спікери:

 • Заступниця Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська;
 • Віце-президент з розвитку бізнесу Mastercard в Україні та Молдові Юрій Батхін;
 • Директор з розвитку консалтингових послуг Mastercard Advisors в Україні та Молдові Алекс Романський;
 • Екс-CIO Tinkoff Bank, засновник та керуючий партнер AC Tech Vitalie Tataru;
 • Старший юрист Групи банківського та фінансового права київського офісу МЮФ Baker McKenzie Максим Глотов;
 • Генеральний директор Moneyveo Альона Андронікова;
 • Заступник Голови Правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтин Лежнін;
 • Засновниця izibank Анна Тігіпко;
 • CIO Альфа-Банк Україна Андрій Гриценюк;
 • Директор з розвитку бізнесу Novapay Гліб Бурцев;
 • Co-founder та CEO Sportbank Денис Саприкін;
 • Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНК Валерій Даниленко;
 • Керівниця центру електронного бізнесу ПриватБанк Христина Кармазіна;
 • СТО, ПУМБ Андрій Бєгунов;
 • Elcoin LTD Дмитро Хоменко;
 • Concord bank Олена Сосєдка;
 • PhD, CEO&Co-founder Identomat David Lomiashvili;
 • Розробник, керівник і лектор навчальних програм ФРІДОМ ФІНАНС Україна Тарас Гандзій.

Окрім тематичних доповідей в програмі конференції – панельні дискусії на теми: «Необанкінг» та «Regulation VS Technologies».

Не пропустіть онлайн-трансляцію конференції Digital Banking зі студії радіо Аристократи - це доступ до найсвіжіших поглядів на майбутнє української економіки з доставкою до вас додому.

Після конференції на вас чекає First FinTech Stand Up – дотепне бізнес-шоу, де експерти діляться історіями із професійного життя у форматі стендапу. Спеціальний ведучий вечору – Валерій Жидков, сценарист та автор Студії Квартал-95.

«У цьому проекті вдалося поєднати абсолютно різні формати, взявши за цінність інтелектуальний гумор, – розповідає Наталя Слєпцова, засновниця агенції Business Stand Up і партнер UAFIC по організації заходу, – Вам точно варто побачити це на власні очі!».

Квитки доступні тут: https://teeko.io/event/digital-banking-conference-first-fintech-stand-up

Сайт заходу: https://digitalbank.com.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/events/375012993501803

 
 
 
 
 
 
 
 


Подать заявку на участие
Стать партнером мероприятия
Подписаться на журнал "БанкирЪ"
 

---


---
График мероприятий

 


 -
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайт :
www.DC.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Юридическая поддержка