На главнуюВыпуски журнала → Електронне страхування: тенденції розвитку та регулювання

Електронне страхування: тенденції розвитку та регулювання

Тарасов Сергій Анатолійович - Віце - Президент Ліги Страхових Організацій України (ЛСОУ) з темой доповіді: «Електронне страхування: тенденції розвитку та регулювання».


Електронне страхування: тенденції розвитку та регулювання

Відбулися значні досягнення у сфері цифрових технологій. Ці технології будуть змінювати майже кожну галузь людської життєдіяльності, виступатимуть платформою ефективності і конкурентоспроможності всіх ринків, будуть обумовлювати перехід до нових бізнес-моделей і стратегій та слугуватимуть основою для створення нових продуктів (послуг), цінностей і каналів комунікацій. Відбуватиметься перехід від індустріальної економіки та інформаційного суспільства до цифрової економіки та цифрового суспільства, і, як наслідок, - буде формуватися «цифровий» споживач.

Україна має можливості для переходу до високотехнологічних виробництв та ефективних процесів за допомогою цифрових технологій, проте на цьому шляху існують і певні загрози: переважне залучення українських ІТ-спеціалістів до цифровізації іноземних економік, надповільні темпи розвитку української економіки, трудова міграція, недостатній рівень захисту прав інтелектуальної власності, кіберзлочинність.

Відносини у сфері страхування щодо надання послуг в електронному вигляді за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій поки ще формуються.

Рушійними силами розвитку електронного страхування виступають вдосконалення законодавства, надходження інвестицій, підвищення довіри, зростання економіки та розвиток інформаційно-комунікаційної інфраструктури.

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка