На главнуюВыпуски журнала → «Фінансова Україна–2008»: вирішення багатьох практичних питань у фінансово-кредитній сфері країни, впровадження кращого вітчизняного і зарубіжного досвіду

«Фінансова Україна–2008»: вирішення багатьох практичних питань у фінансово-кредитній сфері країни, впровадження кращого вітчизняного і зарубіжного досвіду

Міжнародний форум «Фінансова Україна» є наступником міжнародного форуму «Банк-Розвиток» і проводиться в Україні з 2004 року. Він заснований Національним банком України та Українською виставковою компанією «ЗовнішЕкспоБізнес» за підтримки Кабінету Міністрів України. Серед організаторів — Ліга стра­хових організацій України, Національна асоціація ­кредитних спілок України, Українське товариство фінансових аналітиків, Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів України. Партнером-спонсором ­авторитетного форуму виступила Київська аудитор­ська група — українська компанія, яка за 12-річний ­період діяльності здобула високу репутацію і займає провідні позиції у сфері аудиту та консалтингу не тільки на українському, а й на зарубіжних ринках.
Цього разу на одному конгресово-виставковому майданчику об’єдналися представники бізнесу та дер­жавних установ для обговорення кола проблемних питань з метою напрацювання чіткої антикризової стратегії та прийняття ефективних рішень. Водночас, представникам банківсько-фінансової сфери були презентовані новітні технології захисту інформації, сучасне банківське обладнання, ефективні методи маркетингу банківських продуктів, міжнародні вимоги і стандарти підготовки й оцінки компетенції ­фінансових фахівців.



У рамках форуму за участю провідних спеціалістів були проведені конференції «Банківська система України: актуальні проблеми та ризики», «Брендінг у фінансових структурах: імідж чи репутація», численні семінари, презентації, майстер-класи, а також V міжнародна спеціалізована виставка банківського обладнання, сучасних банківських технологій і послуг для банків «Банк-Розвиток—2008», ІІ спеціалізована виставка фінансових послуг «Світ фінансів—2008» та перша в Україні Спеціалізована виставка бухгалтерських тех-нологій «Главбух—2008».



Проведений форум дає впевненість у пер-спективності і необхідності для вирішення
багатьох практичних питань у фінансово-кредитній сфері країни, впровадження кращого вітчизняного і зарубіжного досвіду.

На форумі побувала Світлана ЛАРІОНОВА

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка