На главнуюВыпуски журнала → Голова наглядової ради ПАТ «УКРІНБАНК» Володимир Клименко: 25-річчя «УКРІНБАНКУ» – це вагомий показник, свого роду знак якості

Голова наглядової ради ПАТ «УКРІНБАНК» Володимир Клименко: 25-річчя «УКРІНБАНКУ» – це вагомий показник, свого роду знак якості

Основною метою створення банку було визначено прискорення науково­технічного прогресу в Україні, мобілізацію вільних коштів підприємств і організацій та їх ефективного використання у сфері інноваційної діяльності.

Відтоді минуло чверть століття, а Укрінбанк і надалі керується у своїй діяльності основними принципами, закладеними раніше. Це максимальне сприяння розвитку економіки, розвитку і стабілізації фінансової системи країни, підвищення добробуту кожного клієнта банку завдяки ефективній співпраці та якісному обслуговуванню.


Далеко не кожний банк у нашій державі може похвалитися тим, що його діяльність на фінансовому ринку почалась у минулому столітті. «Укрінбанк» не просто народжений наприкінці 80-­х, він є першим комерційним банком України.

Установчі зборі акціонерів Ук­раїнського республіканського акціонерного банку (УРАБ) «Інновація» відбулися у жовтні 1988 року, а вже 24 січня 1989 року у Державному банку СРСР було зареєстровано Статут Укрінбанку.
Враховуючи економічні, соціально­політичні коливання, які пер­манентно супроводжують Україну, кризи усіх видів, ґатунків та ступенів важкості, 25­річчя банку – це ва­гомий показник, свого роду знак якості.  

На даний момент в «Укрінбанку» змінено модель управління на більш сучасну – централізовану систему. Усі зміни в найстаршому українському банку з розгалуженою регіональною мережею відбуваються з метою забезпечення високого рівня обслуговування клієнтів.

Протягом останніх років прак­тично усі показники роботи банку поступово зростали, і, за даними НБУ, «Укрінбанк» посів 39 місце за розмірами активів серед 176 банків України. Тобто за два роки «Укрінбанк» піднявся у рейтингу Національного банку України на 20 пунк­тів. Це, перш за все, свідчення вірно обраної стратегії.

Будучи найбільш досвідченим банком, ми намагаємося рухатись в ногу з часом, впроваджуючи ін­новаційні банківські продукти та послуги.
 
Окрім тісної співпраці з потужними платіжними системами QIWI, 24 NonStop, Соntakt, Welsend, Blizko, банк розвиває проект впровадження власної системи терміналів самообслуговування, вдосконалює телекомунікаційну інфраструктуру.

На сьогоднішній день ми пропонуємо найцікавіші умови щодо зарплатного проекту, комплексного обслуговування юридичних осіб, приватних підприємців. Наші клієнти відчули переваги овердрафтного кредитування, використання картки World, завдяки якій 2% від суми кожної транзакції повертаються на карт­ку, оцінили оптимальні умови кредитування та ринкові відсоткові ставки депозитів; саме тому з початку року загальний об’єм депозитів збільшився на 24%, до 4,1 млрд гривень. Окрім цього, «Укрінбанк» протягом тривалого часу входить у п’ятірку кращих банків­партнерів Державної іпотечної установи.
 
25 років надійного партнерства – це не лише слоган Укрінбанку, це наш життєвий принцип. Надійність – те, на що можна розраховувати, співпрацюючи з нашою фінансовою установою!
 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка