На главнуюВыпуски журнала → Ігор Гавриляк: Мобільність, надійність та клієнтоорієнтованість - запорука успіху Банку «Львів»

Ігор Гавриляк: Мобільність, надійність та клієнтоорієнтованість - запорука успіху Банку «Львів»

 
Рубрика: VIP-интервью

ПАТ АКБ Банк «Львів» за 26 років діяльності отримав чимало нагород від державних організацій, громадських та фінансових установ. А цього річ - став Банком Року у номінації «Бездоганна репутація. Фінансова надійність банку» від журналу «БАНКИРЪ». Як завоювати довіру партнерів і клієнтів та стабільно розвиватися більш ніж чверть століття - нам розповів Голова Правління Банку Львів Ігор Гавриляк.Нещодавно ви підписали угоду з данським iнвестицiйним фонд IFU - які переваги дає дана співпраця клієнтам Банку Львів?

IFU — Данський iнвестицiйний фонд для країн, що розвиваються. Він надає додаткове фінансування українським компаніям через кредити або участь у статутному капiталi. І ми пишаємося, що Банк «Львів» став першою фінансовою установою в Українi, якiй IFU надав кредит для подальшого спрямування коштiв в український бізнес. Довiра данського фонду до Банку «Львiв» свідчить про нашу прозорість та фiнансову надійність - адже такого роду угоди з мiжнародними організаціями мають можливість укладати лише лічений перелік банків. Впровадження програми передбачає що ми зможемо надавати кредити у гривнях та євро у формi овердрафту, iнвестицiйного кредиту чи кредитної лiнiї. Отже, це - нові можливості для клієнтів Банку «Львів».

 

Підтримка бізнесу - один з ключових моментів стратегії Банку Львів?

 

Саме так. Вже давно Банк «Львів» сконцентрував свою увагу на діяльності малого і середнього бізнесу. Світова практика показує, що 90 відсотків надходжень до бюджету розвинених країн складається з доходів від таких підприємств. Тому країні вигідно, щоб малий і середній бізнес стабільно розвивався, оскільки це і наповненість бюджету,  і виконання соціальних програм. Банк Львів пропонує програми кредитування для підприємств МСБ, спрямовані на реалізацію інвестиційних проектів та задоволення поточних потреб, а також – на інвестиції в економію ресурсів через спеціальні кредитні програми спрямовані на підвищення енергоефективності підприємств. Особливу  увагу ми приділяємо агрокредитуванню, як одній із дуже перспективних галузей економіки. В реалізації новітніх ініціатив та програм Банк заручився не лише підтримкою Данського інвестиційного фонду IFU, також нашими парнерами є Північна Екологічна фінансова корпорація Nefco, Агенція  США з міжнародного розвитку USAID, Міжнародна фінансова корпорація, Ойкокредит. З ними ми  стали своєрідним інвестиційним містком для притоку іноземного капіталу в Україну. Бездоганна репутація банку Львів та зацікавленість у розвитку регіону дозволила нам залучити кошти на втілення сучасних проектів, нових стратегій і нових можливостей – для кожного клієнта чи партнера  Банку.

 

Банк Львів є одним із флагманів у кредитуванні на цілі енергозбереження - чи плануєте і надалі розвивати цей напрямок?

Вже понад 10 років ми видаємо кредити на цілі енергозбереження для бізнесу та приватних клієнтів, нашими позичальниками є як приватні домогосподарства, так і малі та середні товаровиробники, ресторанний бізнес, сільське господарство, муніципальна сфера тощо. За підтримки давнього стратегічного партнера Банку  - Північної Екологічної Корпорації NEFCO,  окрім прямого фінансування, ми беремо участь в реалізації різноманітних соціальних проектів та  комунальних програм не тільки у Львові, а й у майже всій західній Україні, де яскраво представлена мережа очолюваного мною Банку. Так, досвід Банку «Львів» став у нагоді державним структурам, що впроваджували загальнодержавну Програму енергозбереження для населення та ОСББ, де ми були членом Нарадчої ради при Міністерстві інфраструктури, в  якості експерта даного напрямку.

Розмір інвестицій, необхідних для покращення енергоефективності України, оцінюється мільярдами гривень, а попит і розуміння важливості таких інвестицій постійно зростає з боку населення та бізнесу. Тому, ми завжди там, де ми потрібні, а набутий досвід та імя сприяють міцному позиціонуванню на цьому ринку.

Ви часто співпрацюєте з муніципалітетами. Чи важко знайти з ними спільну мову, обрати ту золоту середину співпраці, яка буде вигідна всім сторонам?

Так, дійсно, іноді це не просто, але нам допомагає досвід, розуміння нашої справи та найголовніше – розуміння потреб наших клієнтів. Ми опираємось на європейські стандарти співпраці фінансових установ з державними структурами і орієнтуємося на потреби ринку. Нам вдається запроваджувати інноваційні програми, що сприяють покращенню економічної ситуації в регіоні. Для прикладу, нещодавно Банк «Львів» став оператором Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області, запровадженої Львівською обласною державною адміністрацією.

Завданням Програми є кредитування малих підприємств та приватних підприємців Львівщини на дуже вигідних умовах. Програма тільки набирає обертів та вже здобула значну зацікавленість з боку потенційних учасників. Прогнозовано, що тільки цього року у Програмі візьмуть участь 50-60 субєктів підприємницької діяльності.

Ми сподіваємось, такі починання будуть підтримані на рівні країни, бо саме підтримка держави дасть додатковий поштовх для розвитку малого та середнього бізнесу, та збільшення його чисельності.

 

Якщо підсумувати - яке головне покликання Банку Львів?  

 
Йти назустріч клієнту та бути дійсно європейським Банком, тісно інтегрованим у суспільство. Саме тому Банк «Львів» долучається до соціальних ініціатив, втілює проекти співпраці з органами місцевої влади, покращує інвестиційний клімат регіону та піклується про довкілля з кращими міжнародними партнерами.  Ми вивчаємо тенденції ринку, прислухаємося до потреб клієнтів, залишаємось гнучкими, оперативними та мобільними, щоб пропонувати дійсно вигідні умови та нові можливості для тих, в кого є бажання разом з нами змінювати Україну на краще. 

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка