На главнуюВыпуски журнала → Хесторія Україна-Плюс Право – Бізнес – Податки – Бухгалтерія

Хесторія Україна-Плюс Право – Бізнес – Податки – Бухгалтерія

 

Група компаній «Хесторія Україна» вже майже сім років надає широкий спектр юридичних послуг, провадить комплексний бухгалтерський сервіс та успішно працює в сфері бізнес-консалтингу в Україні.

Ми активно працюємо не тільки з українськими підприємствами, а й із зарубіжними компаніями та іноземними представництвами в найрізноманітніших сферах: торгівля, нерухомість, промисловість, медицина, ІТ-індустрія, будівництво, туризм та багато інших. Наявність висококваліфікованих фахівців в різних сферах економіки і права, плідна співпраця і взаємодія наших співробітників допомагають аналізувати ситуацію з усіх боків, щоб підібрати найефективніші рішення для наших шановних клієнтів.

Група компаній «Хесторія Україна» за роки роботи придбала репутацію надійного партнера і на сьогодні займає одне з провідних місць серед лідерів ринку юридичних та бухгалтерських послуг в Україні.

Наша першочергова мета - це надання якісного сервісу на високому міжнародному рівні, створення сприятливих умов для іноземних інвесторів в Україні, допомога в налагодженні зв'язків між українськими підприємствами та їх закордонними партнерами, забезпечення безпеки реалізації інвестиційних проектів наших клієнтів.

Наша компанія постійно росте і розвивається. Підсумовуючи нашу роботу можемо сказати, що 2019 рік не був простим. Відбулося багато змін в нашій державі, з’явилося багато новацій в українському законодавстві, і ще багато, сподіваємось приємних для українського бізнесу, законодавчих проектів будуть втілені в життя. Всі ці зміни дуже очікує бізнес середовище як в Україні, так і за кордоном.

Наша команда протягом цього року виграла ряд дуже серйозних судових спорів на користь наших клієнтів, ми розширили кількість клієнтів з юридичного супроводу та бухгалтерського обліку. Основними напрямками нашої діяльності в цьому році були захист прав бізнесу при неправомірному призупиненню (блокуванні) податкових накладних, безпідставному донарахуванню податків та штрафів, супровід процедури отримання бюджетного відшкодування ПДВ, вирішення складних питань в області корпоративних правовідносин, співпраця та надання послуг акціонерним товариствам та багато інших цікавих питань.

В 2019 році ми дуже багато співпрацювали з IT-компаніями, вивчили проблематику цього сектору економіки, вирішували питання безпеки та захисту інтелектуальної власності та авторського права.


Компанія «ХЕСТОРІЯ Україна» отримала визнання, як серйозна компанія з надійною репутацією, отримала можливість вийти на нові ринки. Ми працювали з іноземними інвесторами, нажаль, не так багато, як хотілось би. Сподіваємось, що в 2020 році ми будемо мати більше нагоди для такої цікавої роботи.

Визначним днем для нашої компанії стало 22 серпня 2019 року. Цього дня засновник і директор Олена Лещинська була нагороджена найвищою міжнародною громадською нагородою - українсько-французьким Орденом Королеви Анни «Честь Вітчизни» на срібній зірці. Церемонія проходила в Маріїнському палаці, орден вручався відповідно до протокольних почестей під державним прапором України в присутності озброєної військової почесної варти. На церемонії вручення були присутні генерали і офіцери вищої категорії ВСУ. Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни» на срібній, золотій і діамантовій зірках вручається в Україні та Франції за особисту мудрість і мужність, високу освіченість і культуру, толерантність, вірність обов’язку, благодійність, чесність і вчинки високої доблесті і честі, які спрямовані на благо народу і країни.

Ми пишаємося своєю роботою, своєю командою, а також своїми клієнтами, які в складний для країни час вважають неможливим для себе еміграцію. Ці люди так само, як і ми, будують майбутнє України. Тут і зараз!

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка