На главнуюВыпуски журнала → IBOX BANK визнано найкращим транзакційним банком - 2021 року за версією Міжнародного Фінансового клубу «Банкиръ»

IBOX BANK визнано найкращим транзакційним банком - 2021 року за версією Міжнародного Фінансового клубу «Банкиръ»10 листопада відбулася XIII церемонія нагородження XIII Всеукраїнського конкурсу «Банк року - 2021», організатором якої є Міжнародний Фінансовий клуб «БАНКИРЪ».

З гордістю повідомляємо, що АТ «АЙБОКС БАНК» уже другий рік поспіль переміг у номінації, як найкращий транзакційний банк.

«Наша стратегія транзакційного бізнесу показує не лише переконливі фінансові результати, а й є доказом того, як малі та середні банки можуть проводити ефективну діяльність на висококонкурентному українському ринку фінансових послуг. IBOX BANK вибрав одну зі стратегій банку майбутнього — і попереду ще багато завдань щодо її реалізації. Цей шлях ми проходимо разом із талановитою командою та з надійними партнерами, професіоналізм та ефективність яких стали ключовими для цієї нагороди», – Голова правління IBOX BANK Петро Мельник.

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка