На главнуюВыпуски журнала → Клієнти Ідея Банку завжди отримують більше

Клієнти Ідея Банку завжди отримують більше

ПАТ «Ідея Банк» вважають одним із банків, які найдинамічніше розвиваються в Україні. Завдяки привабливим продуктам і чіткій роботі він встиг здобути повагу клієнтів, кількість яких постійно зростає. Як і завдяки чому банк утримує лідерські позиції сьогодні? «Поки інші чекають кращих часів, ми йдемо вперед, пропонуючи клієнтам стабільний прибуток, покращення рівня життя та діяльності», – підкреслює Голова Правління Андрій Вікторович Рязанцев, переможець у номінації «Банкір року – 2012» за версією журналу «Банкиръ».

 

 

- Завершення процесу ребрендингу дає можливість підвес­ти підсумки чергового етапу розвитку банку. Які головні досягнення Ви можете відзначити?

 

Андрій Рязанцев: Ребрендинг – це не лише зміна назви банку, але й свідчення успішного впровадження ПАТ «Ідея Банк» нових технологій і ноу­хау нашого інвестора – однієї з найбільших фінансових груп в Європі – Getin Holding S.A. Група, згідно стратегії розвитку, планує і надалі активно розвиватись у Східній Європі на базі своїх активів в Україні, Росії та Білорусі. Саме завдяки цим технологіям банк динамічно розвивається: за III квартал 2012 року сума балансу банку зросла на 27,9% відносно 2011 року. Станом на сьогодні сума балансу становить 1,9 млрд гривень. При цьому обсяги активів банківської системи України в цілому за III квартал 2012 року збільшились всього на 6%.

 

ПАТ «Ідея Банк» – один із лідерів продажів готівкових кредитів в  Україні. Стабільно зростає і депозитний портфель, і кількість виданих кредитів на автомобілі. Так, у липні 2012 року продано рекордну кількість продуктів цього напрямку за весь час існування банку. На сьогодні наші відділення представлені у 22 регіонах України. До кінця поточного року в рамках реалізації стратегії розвитку регіональної мережі банку загальна кількість відділень збільшиться з 80 до 100.

 

Наші успіхи отримали й публічне визнання. Серед останніх нагород – звання «Найбільш автомобільний банк України» Ukraіnian Banker Awards 2011 згідно з рейтингом «Інвестгазети» «ТОП 100», а також входження в топ­10 кращих банків України з видачі готівкових кредитів у рамках спільного проекту газети «Комерсант­Україна» та аналітичної групи «Фінансовий клуб». В 2012 році ПАТ «Ідея Банк» досягнув рівня найбільш прибуткового банку по гривневих депозитах згідно рейтингу FUDI «Першого Українського Депозитного Індексу» порталу Finance.UA.

 

У конкурсі «Банк року – 2012» ПАТ «Ідея Банк» був відзначений як «Кращий банк з депозитних програм для населення» за версією журналу «Банкиръ». 

 

ПАТ «Ідея Банк» здобув нагороду «У СВІТІ ГРОШЕЙ: ЛЬВІВ БАНКІВСЬКИЙ» у рамках конкурсу «Обличчя міста Львова 2012». 17.11.2012 р. ПАТ «Ідея Банк» отримав нагороду «Вибір Року 2012» у номінації «Автокредитування року».

 

- Що стало запорукою успіху?

 

А. Р.: У кожному сегменті бізнесу банк максимально застосовує інноваційні моделі та ефективні технології, у цілому всі вони відповідають нашій стратегії. Суть її – у впровадженні сучасних підходів в обслуговування клієнтів і  продаж банківських продуктів. Ми завжди пропонуємо одні з кращих умов фінансування, наші продукти прості, дійсно потрібні і зрозумілі клієнтам. Наш принцип: клієнт банку завжди повинен отримувати більше. Більше дохідності, зручності, сервісу, економії часу. Результативність такої політики підтверджується наступною динамікою: за останні п'ять років кредитний портфель банку виріс у 10 разів, депозитний – у сім разів, кількість клієнтів збільшилася вшестеро.

 

- Які кроки банк зробив для  посилення лідерських позицій на депозитному ринку України?

 

А. Р.: ПАТ «Ідея Банк» як володар звання «Лідер з надійності депозитів для фізичних осіб» пропонує сьогодні за депозитами до 26,5% річних у національній валюті. Оскільки наш банк корис­тується потужною підтримкою європейської материнської компанії, він, без сумнівів, є одним з найбільш надійних у банківській системі. Наші депозитні продукти максимально гнучкі та зручні для клієнта за термінами та додатковими можливостями щодо подальшого управління ними.

 

Фактично, залучені кошти – це основне джерело формування ресурсів комерційного банку, які також спрямовуються на розвиток і постійне вдосконалення економіки нашої держави. Отже, клієнта, який вкладає кошти в наш банк, можна вважати опосередкованим інвестором та рушієм розвитку економіки.

 

Ми одними з перших стали учасниками Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у 1999 році. Серед інших наших переваг можна відзначити такі: безкоштовне відкриття банківського поточного рахунку з можливістю перерахування на нього відсотків та суми вкладу;
можливість оформлення банківської платіжної картки, отримання відсотків та суми вкладу через банкомати або розрахунку картками в торговельно­сервісній мережі, страхування життя вкладника; автоматична пролонгація вкладу, лояльні умови при достроковому розірванні вкладу, після закінчення основного терміну вкладу на суму вкладу ми продовжуємо нараховувати відсотки. У банку також постійно діє бонусна система щодо базових відсоткових ставок для стратегічних та постійних клієнтів.

 

Усе це та бездоганна історія роботи на депозитному ринку протягом 23 років забезпечує банку постійне збільшення кількості клієнтів, які доручають заощадження саме нам і цим, власне, формують високий рівень довіри до нашого банку.

 

- Які кроки розвитку ПАТ «Ідея Банк» Ви плануєте здійснити найближчим часом?

 

А. Р.: Ми продовжимо активно розвивати як існуючі продукти, так і впроваджувати нові.

 

Особливу увагу плануємо приділяти розвитку проекту лізингу і  продажу в кредит автомобілів, які вже перебували у використанні. Це цілком логічний крок, бо в цьому сегменті банківського бізнесу ніхто в нашій країні не пропонує цікавих продуктів, тобто конкуренція мінімальна. У цілому плануємо за підсумками 2012 року видати автокредитів на суму 1,1 млрд грнивень, уклавши понад 14 тисяч контрактів, що більш ніж на 80% перевищить показники 2011 року.

 

Починаючи з вересня цього року кожен клієнт банку має можливість скористатися безкоштовним доступом до дистанційного управління своїми фінансами за допомогою сучасної системи Internet banking. Ми продовжимо активну емісію платіжних карток і роботу над створенням власної мережі банкоматів.

 

Головне для нас – щоби кожен клієнт відчував себе комфортно з нашим банком, отримуючи стабільний прибуток від своєї діяльності, – підкреслив  Андрій Рязанцев.

 

ПАТ «ІДЕЯ Банк»

вул. Валова, 11, г. Львів, 79008

Тел.: 380 (32) 235­09­00

E­mail: info@ideabank.com.ua

www.ideabank.com.ua

 

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка