На главнуюНовости → КЛЮЧОВІ ТЕЗИ ПРЕЗИДЕНТА, ЩО БУДУТЬ ЦІКАВІ ІТ-СПІЛЬНОТІ

КЛЮЧОВІ ТЕЗИ ПРЕЗИДЕНТА, ЩО БУДУТЬ ЦІКАВІ ІТ-СПІЛЬНОТІ

21/06 2019
 

КЛЮЧОВІ ТЕЗИ ПРЕЗИДЕНТА, ЩО БУДУТЬ ЦІКАВІ

ІТ-СПІЛЬНОТІ


Президент України Володимир Зеленський планує провести податкову амністію, демілітаризацію СБУ та податкових служб, а також створити державну службу фінансових розслідувань. Про це він заявив 20 червня під час зустрічі із ключовими бізнес-асоціаціями: EBA, ACC, СУП, IТ Ukraine Association.


Президент роль держави у економіці на наступні 5 років окреслив так: не заважати бізнесу працювати; побудувати інфраструктуру; тримати фокус на освіті, науці та технологіях.


«Держава — це сервіс, а не ваш конкурент», — команда Володимира Зеленського шукає інноваційні рішення та креативні прориви, щоб незабаром представити «державу у смартфоні».  


Також Володимир Зеленський наголосив, що Україні потрібно позбутися «нафталінового» пострадянського регулювання, яке є наслідком планової економіки. Саме тому президент провів інвентаризацію старих указів своїх попередників і скасував близько 167.

Серед ключових тез президента такі:


  • Скасовано вимогу про обов’язковий продаж валютної виручки. Президент переконаний, що цей крок свідчить не тільки про зменшення обмежень для бізнесу, а й є ознакою макрофінансової стабільності країни.


  • Планує податкову амністію на пільгових умовах.


  • Демілітаризація СБУ та податкової служби. Натомість президент пропонує створити держслужбу фінансових розслідувань з акцентом на аналітичну роботу.


  • Буде представлено план подолання корупції у судах. Розпочати пан Зеленський планує із перезапуску антикорупційного суду.


Ці наміри важливі, зокрема, і для ІТ-спільноти, адже сприятимуть ефективному регулюванню бізнесу і покращенню бізнес-клімату у країні.


Коментар Тараса Кицмея, президента Асоціації IT Ukraine, за підсумками діалогу:


«Бізнесу потрібна прогнозованість та регуляторна стабільність. До адміністрації президента у нас є чіткі пропозиції:


  • підтримка ініціативи «Маски-шоу стоп!», щоб унеможливити тиск правоохоронних органів на ІТ-індустрію;


  • внесення змін до кодексу законів про працю, щоб впровадити новітні форми співпраці;


  • трансформація університетів: впровадження сучасних західних способів управління освітніми інституціями, створення повноцінних наглядових рад, відділів персоналу, маркетингу, фінансів;


  • промоція українських сервісів, продуктів на міжнародних ринках. Потребуємо інтеграції нашої економіки у ЄС та глобальну економіку. Ми вже працюємо на ринках США, Канади, західної Європи, але підтримка уряду, президента теж будуть важливими.


Та головне для розвитку нашої країни — не просто експортні надходження. Це створення нової генерації людей: освічених, глобальних, самодостатніх. Це інженери, архітектори, дизайнери, проджект-менеджери, які подорожують по всьому світу, працюють по всьому світу, але живуть та творять в Україні. Ми практично не бачимо відтоку з країни спеціалістів, що заходять у ІТ.»


Довідка:


ІТ-індустрія за останні 10-15 років показала  безпрецедентний ріст і зростає на 20% щороку, створює високооплачувані робочі місця. Наші стратегічні плани: 10 млрд доларів річного доходу через 4-5 років, фактичні експортні надходження: 4,5 млрд доларів.


ІТ-індустрія України — це більше 4000 компаній, близько 150 тисяч інженерів, індустрія номер один по ІТ-аутсорсингу у Європі, а також під номером 4 у світі. На сьогодні, 18 аутсорсингових компаній, що працюють в Україні, входять до рейтингу ТОП-100 сервісних компаній світу. І ці тенденції варто зберегти.


ФОТО ІЗ ПОДІЇ:

за посиланням.


ПОДІЯ ВІДБУЛАСЯ 20 червня у КВЦ Парковий.

 

ФИНАНСОВЫЙ И ФОНДОВЫЙ РЫНОК


График мероприятий
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.:       (044) 393-04-03
              (067) 501-01-66
              (050) 523-56-46

e-mail: bank@banksinfo.kiev.ua

Юридическая поддержка