На главнуюВыпуски журнала → КОМІНВЕСТБАНК: Ми відкриті для співпраці та реалізації нових ідей

КОМІНВЕСТБАНК: Ми відкриті для співпраці та реалізації нових ідей

Публічне акціонерне товариство «Комерційний Інвестиційний Банк» є ровесником незалежної України і має близько 20 високих нагород, які визначають плідну працю усього колективу. Сьогодні КомІнвестБанк став лауреатом ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Банк, якому довіряють – 2012» за версією журналу «Банкиръ» у номінації «Самий надійний банк для ведення бізнесу». Про те, як у період фінансової кризи КомІнвестБанк утримує лідируючі позиції в банківському секторі, нашому кореспонденту розповідає Голова Правління «КомІнвестБанк» Мирослав ГІСЕМ.

В першу чергу прийміть привітання з нагородою та отриманням звання лауреата ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Банк, якому довіряють – 2012».

– Дякую за привітання. Для Ком­ІнвестБанку це, в першу чергу, визнання того, що ми рухаємось у правильному напрямку. Ми завжди намагаємося досягати поставлених перед нами цілей та завдань.

КомІнвестБанк – ровесник незалежної України. Майже 20 років на фінансовому ринку України. Як виникла ідея «будувати» головний офіс в регіоні, а не в столиці – Києві?

– Потрібно зазначити, що Закарпаття – це один з найперспективніших регіонів України. Область, яка межує з чотирма державами Євросоюзу (Угорщина, Словаччина, Румунія та Польща). Це багатонаціональний край (понад 30 національностей), зі своєю самобутністю, характером та ментальністю. Тут мешкають працьовиті люди, які намагаються зберегти традиції і розвивати регіон. Вже 20 років ми поряд з ними, адже будь­який бізнес, навіть малий, потребує не тільки ідеї, але й фінансової підтримки.

Якими принципами та цінностями Ви керуєтесь у банківському бізнесі, що допомагають Вам розвиватись і не стояти на місці?

– В першу чергу ми дотримуємось слова банкіра. Чесність і правдивість – непідкупні та не мають ціни. Ці принципи допомогли нам в кризові часи, які стали справжньою перевіркою на міцність банківської системи України.

 

Якою є стратегія розвитку Вашого банку? Чого Ви прагнете досягнути, які пріоритети для себе обрав КомІнвестБанк?

– Хочу звернути увагу на специфіку нашого регіону. Стратегія банку безпосередньо пов’язана з розвитком Закарпаття. В умовах реформування економічних відносин акцент робиться на розвиток пріоритетних галузей господарювання – лісову та деревообробну промисловість, виноробство та сільське господарство, розвиток прикордонного співробітництва, рекреації та туризму. Основна увага приділяється залученню та обслуговуванню вітчизняних і зарубіжних інвестицій в економіку краю, ефективному використанню природно­ресурсного потенціалу.

На сьогоднішній день, крім Закарпатської області, наш банк представлений у Києві, Львові та Одесі. Надалі ми прагнемо рухатись в заданому напрямку – збільшувати клієнтську базу, працювати над вдосконаленням і розвитком банківських послуг.

Ви перемагали в багатьох номінаціях в галузі менеджменту і послуг. Яка для Вас найдорожча?

– Кожна нагорода для нас важлива. За роки своєї діяльності ми отримали близько 20 високих відзнак. Всі вони цінні для колективу, адже це саме і є визнанням нашої роботи. Ми вже були переможцями в конкурсі «Банк, якому довіряють–2010» за версією журналу «Банкиръ», і те, що ми вдруге стаємо лауреатами цього престижного конкурсу серед 137 банків України, є для нас визначною подією, яка піднімає імідж нашого банку і надихає нас на подальшу плідну працю.

Якщо говорити про формулу успіху, що для КомIнвест­Банку є головним?

– Головним капіталом будь­якого банку є довіра клієнтів та партнерів, а також колектив однодумців, який працює для досягнення намічених цілей. На сьогоднішній день КомІнвестБанк має і те, і інше. Ми відкриті для співпраці та реалізації нових ідей та задумів, будуючи свої відносини на взаємовигідних умовах та з повагою до інтересів клієнтів.

Ліцензія НБУ № 105 від 04.11.2011 р.

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка