Конференція «Агробізнес-2017» визначила інструменти фінансування та головні ризики для аграрного сектору в Україні

27/01 201725 січня 2017 року у БЦ Mandarin Plaza за адресою вул. Басейна, 6 відбулася конференція «Агробізнес-2017: інструменти фінансування, інноваційні технології, оцінка та управління ризиками».

Організатор заходу – Міжнародний фінансовий клуб «
БАНКИРЪ» (журнал «БАНКИРЪ»). Конференція стала майданчиком для спілкування представників державної влади, сільськогосподарських підприємств, страхових компаній, банків та інвестиційних установ, а також юридичних, лізингових, аудиторських та IT-компаній. Роботу конференції було поділено на 2 блоки: «Ефективні фінансові рішення» і «Оцінка та управління ризиками».

Вітав гостей конференції голова Міжнародного фінансового клубу «БАНКИРЪ» (журнал «БАНКИРЪ») Олег Капралов. Він подякував всім партнерам та учасникам заходу. Олег Капралов відмітив присутність високих зарубіжних гостей з посольств різних країн світу.

Роботу першого блоку конференції відкрив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні Абдуалієв Алішер Хабібуллаєвич. Він наголосив на тому, що Узбекистан та Україна – це давні партнери. «Особливо хочу відмітити наші взаємовідносини у сфері торгівлі та інвестицій», – зазначив пан Посол.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в Україні Манодж Кумар Бхарті відзначив, що Індія є найбільшим споживачем української олії. Та найкращі перспективи для експорту в цю країну мають бобові. У 2016 році Україна поставила до Індії 100 тис. тонн бобових, та пан Посол наголосив, що цю цифру можна збільшити мінімум у 10 разів.

Фінансовий директор компанії AgroGeneration Олена Левченко повідомила, що  «Агробізнес сьогодні є дуже привабливим для інвестицій, він приносить 40% валюти в країну». Доповідач окремо зупинилася на банківському кредитуванні та особливостях застави під майбутній врожай.

Радник Міністра аграрної політики та продовольства України Владислава Рутицька сказала, що у 2016 році аграрії заробили на торгівлі 13 млрд. доларів. На думку пані Рутицької, сконцентруватися треба не лише на експорті, а й на переробці продукції.

Директор департаменту підтримку агробізнесу Креди Агриколь Банку Наталія Порвіна пролила світло на інструменти фінансування, які може запропонувати банківська сфера. Вона зазначила: «60% кредитного портфелю нашого банку спрямовано на агросектор».

Експерт з фінансових питань Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Анна Бондаренко торкнулася теми відміни спецрежиму ПДВ для аграріїв. Думка пані Бондаренко така: «Ефективна державна підтримка більш економічно обґрунтована, ніж дотування абсолютно всіх».

Директор фінансового департаменту Аграрного фонду Олег Швець розповів про форвардну програму та проектне фінансування сільгоспвиробників на 2017 рік. Його доповнив радник голови правління ПАТ «БАНК «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ» Ігор Касян, який поділився механізмом та поетапним планом дій отримання компенсації відсотків для аграріїв.

Завершив роботу першого блоку конференції менеджер з розвитку проектів Міжнародної фінансової корпорації IFC Кирило Мухомедзянов. Він розповів про проект «Аграрні розписки в Україні». Мета проекту – покращити доступ до фінансових ресурсів малих та середніх сільгосппідприємств.

Роботу другого блоку конференції розпочав член Нацкомфінпослуг Олександр Зальотов. Він розповів про агрострахування в Україні, наголосивши на його високій вартості та низькому попиті на нього.

Консультант з ЦОД рішень компанії Lattelecom LTD Інгус Хомка окреслив особливості співпраці аграрних та IT-компаній. Дотичної теми торкнувся і директор з розвитку бізнесу Ukrlandfarming PLC Олександр Руденко, який наголосив на важливості комплексного технологічного підходу до всіх процесів у компанії.

Про лізинг в агросфері розповів директор ТОВ «Ексімлізинг» Олексій Пєтухов. Він дав інформацію про вартість послуг з лізингу, можливі графіки платежів, відсоткові ставки.

Начальник управління та реклами СК «Юнісон Страхування» Дмитро Калішевський окресли особливості страхування майна, посівних площ, врожаю, поголів’я тварин, транспортних засобів та персоналу сільгосппідприємств. У доповнення до його слів, заступник генерального директора компанії «Агроризик» Анна Копачевська зазначила, що їхні компанія не лише страхує, а й займається комплексною незалежною оцінкою ризиків діяльності агропідприємства.

Заступник генерального директора Української федерації страхування В’ячеслав Перепелиця розповів про державну підтримку страхування агроризиків в Україні, яка актуальна для середніх і малих агропідприємств.

Про те, на що чекати агробізнесу у 2017 році, повідомив керуючий партнер Юридичної фірми «ОМП» Микола Орлов. Головною проблемою аграріїв він вважає відсутність ринку землі. Пан Орлов порадив привести до ладу всі документи та землю та бухгалтерську звітність і працювати повністю легально.

Завершив роботу другого блоку директор міжнародних виставок «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» Сергій Висоцький. Він анонсував аграрну виставку, яка буде проходити 15-17 лютого 2017 року в «КиївЕкспоПлазі». У рамках виставки 16 лютого 2017 року буде проведено захід «Новий урожай-2017: ефективні інструменти фінансування», організатором якого виступить Міжнародний фінансовий клуб «БАНКИРЪ» (журнал «БАНКИРЪ»).

Робота конференції була насиченою, кожна доповідь закінчувалася обговоренням. В кінці блоків відбулися сесії «Дискусії. Обмін досвідом». Модератором першої стала експерт з фінансових питань асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Анна Бондаренко, другої – партнер юридичної фірми «Лавринович і партнери» Олена Зубченко.

Результати роботи конференції «Агробізнес-2017: інструменти фінансування, інноваційні технології, оцінка та управління ризиками» стали корисними як для представників агропідприємств, так і для банків, страхових установ та органів державної влади.

 

МЕЖДУНАРОДНЫЙ КЛУБ «БАНКИРЪ»

е-mail:

bank@banksinfo.kiev.ua

сайт: kbs-izdat.com

Телефоны:

38 (044) 393-04-03

38 (067) 501-01-66  

38 (050) 523-56-46

Подать заявку на участие
Стать партнером мероприятия
Подписаться на журнал "БанкирЪ"
 
Новости мероприятия
30/01 2017
25 січня 2017 року у БЦ Mandarin Plaza за адресою вул. Басейна, 6 відбулася конференція «Агробізнес-2017: інструменти фінансування, інноваційні технології, оцінка та управління ризиками». Організатор заходу – Міжнародний фінансовий клуб «БАНКИРЪ» (журнал «БАНКИРЪ»).... Читать подробнее

10/01 2017
Крупнейшие мировые инвесторы примут участие в конференции "АГРОБИЗНЕС - 2017: ИНСТРУМЕНТЫ ФИНАНСИРОВАНИЯ, ИНФОРМАЦИОННЫЕ ТЕХНОЛОГИИ, ОЦЕНКА И УПРАВЛЕНИЯ РИСКАМИ", которая пройдет в Киеве 25 января 2017 года. На мероприятии будут присутствовать представители Польши, Израиля, Болгарии, Молдовы, Индии и других стран.... Читать подробнее

29/12 2016
Специальные условия финансирования для всех участников коныеренции "АГРОБИЗНЕС – 2017"... Читать подробнее

28/12 2016
Представитель организации - Ассоциация «Украинский клуб аграрного бизнеса» (УКАБ) сделает доклад на тему "Отмена спецрежима НДС для аграриев: вызовы, последствия, возможности"... Читать подробнее

15/12 2016
Представляем новых медиа-партнеров конференции "Агробизнес - 2017"... Читать подробнее


ФИНАНСОВЫЙ И ФОНДОВЫЙ РЫНОК

Конференция "Агробизнес-2017" 

Награждение победителей конкурса 
"БАНК ГОДА - 2016"


VIII ВСЕУКРАИНСКИЙ КОНКУРС
"БАНК ГОДА-2016"
 


Инвестиционная привлекательность и 
перспективы финансовой системы
Украины в условиях евроинтеграции
II Международная конференция "THE
FUTURE 
OF DIGITAL BANKING – 2015".
Part 1:Part 2:
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:
ул. Приорская, 21, офис 403 
Киев, 04114

тел.:       (044) 393-04-03
              (067) 501-01-66
              (050) 523-56-46

e-mail: bank@banksinfo.kiev.ua