На главнуюВыпуски журнала → Кредитна спілка «Довіра» відзначила 10 років своєї діяльності

Кредитна спілка «Довіра» відзначила 10 років своєї діяльності

Незважаючи на кризу, переможець конкурсу «Лідер фінансового та фондового ринків – 2012» в номінації «За високий рівень довіри» КС «Довіра» забезпечує повернення 99% кредитів. Голова правління Людмила ВАСЮХНО розповідає про нюанси роботи.

 

Десять років тому, 10 верес­ня 2002 року, ми разом із невеликою кількістю людей вирішили створити спілку, яка діє і сьогодні. Кредитні спілки – це була не нова економічна мода. Люди, вклавши грошові внески, брали та давали кредити, отримували відсотки. Члени кредитної спілки не почуваються кинутими напризволяще у вир життя. Зараз повернення кредитів складає 99%, і кризу кредитна спілка майже не відчула. У перспективі на майбутнє – продовження ліцензії та збільшення строку видачі кредитів.

 

Банки працюють масово, а ми – персонально з кожним відвідувачем, кожен з яких є членом громади й водночас – поважної фінансової установи, яка завжди прийде на допомогу.

 

Десять років тому була зареєстрована кредитна спілка з лозунгом «Свій до свого по своє»; в ті часи у спілці перебувало 50 осіб, а сьогодні їх більше тисячі. Ми пройшли період відродження ко­оперативного руху, підготували кадри, набули досвіду роботи, накопичили ресурси. Наступний етап буде характеризуватись поліпшенням якості кредитного портфелю, розширенням сфер діяльності та переліку послуг, що надаються зростанням членства та обсягів активів фінансового кооперативу.

 

Наша спілка – це добровільне і відкрите членство, членський демократичний контроль, незалежність і самостійність. За рахунок плати, яку ми встановлюємо в договорах у формі річного відсотку, формується прибуток фінансового кооперативу.

 

Сьогодні, в умовах конкурент­ної боротьби за клієнтів, великого значення набуває довіра між обома сторонами кредитного договору. Ми намагаємось узгодити інтереси вкладників і позичальників.

 

З огляду на те, що наша країна була і в найближчі десятиріччя за­лишиться індустріально­аграрною, робота з кредитування сільських громад посідає у цьому процесі одне з перших місць. До речі, коли ми підбирали назву спілки, ми вважали, що суть слова, яке буде ім’ям спілки, вплине і на його долю. Назвали «Довірою», бо хочемо, аби люди нам довіряли.

 

Підготував Сергій Купін

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка