На главнуюВыпуски журнала → Кредитна спілка «Господар» – переможець у номінації «За послідовний багаторічний розвиток»

Кредитна спілка «Господар» – переможець у номінації «За послідовний багаторічний розвиток»

За рейтингом Національної асоціації кредитних спілок України, КС «Господар» більше п’яти років входить у двадцятку кращих спілок щодо фінансового стану.

 

Голова правління КС «Господар» Оксана БУЛАЄНКО розповіла «Банкіру» про секрети успіху.На сьогодні «Господар» об’єднує понад 2000 членів та нараховує
в активах понад 3 млн гривень.

 

«Наш районний центр Макарів,  – розповідає Оксана Миколаївна, –зовсім невеличкий, населення біля 12 тисяч, і тут є ще одна кредитна спілка та п’ять філій банків. Конкуренції між нами немає, ми обмінюємось інформацією щодо деяких позичальників; також банки в період заборони на видачу кредиту час від часу направляли до нашої спілки кредитоспроможних позичальників, та й працівники банків користуються нашими послугами».

 

КС «Господар» надає готівкові кредити під доступні відсотки, на зрозумілих для позичальника умовах, без прихованих платежів.

 

У кредитному портфелі переважають кредити на ремонт та  реконструкцію житла, а також споживчі кредити (понад 90%).

 

Серед основних досягнень КС «Господар» на сьогодні важливо те, що вдалося зберегти кількість членів кредитної спілки та її активи. Більш того, спостерігається їх зростання.

 

За рейтингом Національної асоціації кредитних спілок України, КС «Господар» більше п’яти років входить у число 20­ти кращих спілок щодо фінансового стану.

 

«Ми працюємо для задоволення потреб своїх клієнтів і з листопада 2008 року не збільшуємо проценти по кредитах. Завжди своєчасно і на вимогу вкладників повертаємо депозити. Люди задоволені нашою роботою, рекомендують вступати до спілки своїм близьким та знайомим, – продовжує розповідь Голова Правління. – На перше місце ми ставимо надійність, стабільність, зростання кредитної спілки за умови створення сприятливої атмо­сфери для кредитування і для залучення внесків (вкладів) членів кредитної спілки».

 

Не менш важливий напрямок у діяльності – зменшення до мінімуму простроченої заборгованості по кредитах. Основне для кредитної спілки «Господар» – увага до якості, а не до кількості; насамперед йдеться про якість кредитного портфелю.

  

Підготував

Сергій Купін

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка