На главнуюНовости → Німецький аналітик вважає значним досягненням банківської системи України зменшення частки проблемних кредитів

Німецький аналітик вважає значним досягненням банківської системи України зменшення частки проблемних кредитів

14/01 2014
Аналітик Commerzbank ( Німеччина) Ту Лан Нгуєн (Thu Lan Nguyen) вважає значним досягненням банківської системи України зменшення частки проблемних кредитів за підсумками 2013 року. В ексклюзивному коментарі каналу БТБ експерт зазначила, що ці показники сприятливі  для економіки країни. «Зменшення таких (проблемних) позик я розцінюю, безперечно, як позитив. Такі дані є дуже втішними, адже вони свідчать, передусім, що ситуація розвивається у правильному напрямку», - сказала Ту Лан Нгуєн, коментуючи зменшення на 9% кількості проблемних кредитів протягом минулого року - з 16, 5% до 7,5%.

На її переконання, при високій довірі українців до гривні та зростанні частки депозитів у національній валюті банки будуть зацікавлені активно кредитувати підприємства, а бізнес уже виявляє готовність до цього. «Звичайно, це - великий плюс для банківського сектору: мати ліквідність у формі депозитів. Водночас важливою умовою для розвитку фінансового сектору є наявність попиту на кредити, завдяки цьому банки зможуть використовувати надану їм ліквідність. Звісно, добре, що українці впевнені у своїй національній валюті та зберігають її у вкладах. Але реальна економіка виграватиме лише тоді, коли такі гроші видаватимуть у вигляді позик для бізнесу. Наскільки ми бачимо, бізнес зацікавлений саме у кредитуванні, що свідчить про його готовність інвестувати.  На мою думку, це добрий знак для економіки», - підсумувала вона.
Джерело: Commerzbank
 

 

--


---
График мероприятий

 


 -
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка