На главнуюВыпуски журнала → Наша команда - це команда професіоналів з 28-річним досвідом успішного управління. І це наш найголовніший капітал.

Наша команда - це команда професіоналів з 28-річним досвідом успішного управління. І це наш найголовніший капітал.

 

ПрАТ «СК АСКО ДС» надає широкий спектр страхових послуг. Компанія чудово зарекомендувала себе на ринку страхових послуг у співвідношенні ціни та якості.

Цьогоріч компанії виповнюється 28 років. Цілком закономірно, що «СК АСКО ДС» перемогла в XIV - ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСУ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ РОКУ - 2019» в номінації «ЛІДЕР СТРАХОВОГО РИНКУ ЗА ТЕМПАМИ ВРЕГУЛЮВАННЯ СПРАВ». Що саме, дозволило «Страхової компанії АСКО ДС» отримати цю почесну нагороду. Редакція журналу «БАНКИРЪ» дізналася у Генерального директора «СК АСКО ДС» Матушевського Євгенія Леонідовича.

Євгене Леонідовичу, розкажіть, які страхові послуги надає компанія, в чому її унікальність?

- СК «АСКО ДС» надає широкий спектр страхових послуг, здатних забезпечити повний фінансовий захист у неприємних життєвих ситуаціях. Ми розробили різні програми страхування, включаючи унікальні продукти, яких немає в інших компаніях. «СК АСКО ДС» страхує відповідальність, автомобілі, здоров'я та майно. Варто зазначити, що послуги страхової компанії поширюються як на фізичних осіб, так і на корпоративних клієнтів. У нас є як добровільні, так і обов'язкові види страхування.

Ми надаємо впевненість та компенсуємо збитки. Наш успіх - це стабільна робота і вигідні пропозиції для клієнтів. Серед наших привілеїв - швидке врегулювання випадків, виплати в повному обсязі в мінімальні терміни, фінансова стійкість та виконання всіх узятих зобов'язань.

Компанія чудово зарекомендувала себе на ринку страхових послуг у співвідношенні ціни та якості. Для клієнта, який потрапив у біду, найголовніше - це виконання зобов'язань страхової компанії щодо виплати компенсації. Хочу зауважити, що ми займаємо перше місце і фактично поза конкуренцією за швидкістю врегулювання страхових випадків. За інформацією Моторного транспортного страхового бюро України, за показником швидкості врегулювання страхових випадків ми майже вдвічі випереджаємо наших найближчих конкурентів.

Цьогоріч компанії виповнюється 28 років. Ми - одна з найдосвідченіших компаній на ринку страхових послуг України. Практично незмінними за ці роки лишаються й керівництво (менеджмент) компанії. Наша команда - це команда професіоналів з 28-річним досвідом успішного управління. І це наш найголовніший капітал.

Чим компанія «бере» свого клієнта і що вона їм пропонує?

Щоб клієнти довіряли страховику, потрібно виконувати взяті на себе зобов'язання. Компанія сповідує два принципи щодо виплат страхових відшкодувань. Перший - здійснювати їх у найкоротші терміни і в повному обсязі. Для цього потрібно максимально прискорювати процес врегулювання. У компанії прийнятий допустимий термін врегулювання за всіма видами страхування: не більше 30 днів від дати страхової події до виплати страхового відшкодування. Тому виплати по ОСАГО на другий день після ДТП не є чимось екстраординарним. Другий принцип - це виплати відповідно до договору або Закону. Ніякої хитрої «мінімізації» або скорочень виплат під будь-яким приводом ми не допускаємо. Навіть якщо це виплати по ОСАГО (тобто не своєму клієнтові).

З огляду на дані по ринку ОСЦПВ, які публікуються в пресі, будь-хто може перевірити, чи виконуються на практиці наші принципи: ми лідери за швидкістю врегулювання, а середня виплата перевищує середньоринкову. Для того, щоб ці два принципи діяли без збоїв, необхідно в повному обсязі формувати страхові резерви і покривати їх високоліквідними активами. Тому в основі - фінансова стабільність за рахунок правильного розподілу отриманих коштів. Отримуючи платежі ми обов'язково враховуємо, що на ведення справи нам потрібно витратити певну суму. Як у будь-якої комерційної організації у нас повинен бути прибуток, що дозволяє розвиватися, оновлювати свої основні фонди, а також ми повинні забезпечувати свої резерви ліквідними активами, що дозволяють виплачувати відшкодування. Тому ми не виходимо за межі, які для себе встановлюємо. Та не витрачаємо більше, ніж заробляємо. Ми не женемося за великими обсягами страхування, які вимагають підвищених витрат, і в підсумку можуть обернутися серйозними проблемами: неможливістю виплат або збитками. Для нас це просто неприпустимо і навіть не допустимо. Ми взяли для себе таке рішення і чітко йому слідуємо. Всі наші філії працюють за таким принципом.

Швидкість виплат в ОСАГО (терміни, суми) як компанії вдалося досягти такого показника, за рахунок чого? Як буде утримано лідерство?

Максимально швидке врегулювання - одне з наших головних завдань, щоб залишатися конкурентоспроможними. Для себе ми визначили два головні принципи - проводити виплати клієнтам якомога швидше (без зволікань і затримок) і виплачувати в повному обсязі. Ця перевага актуальна завжди. Досягти цього не складно, якщо поставити таку мету. Близько десяти років тому в компанії навіть було введено грошове заохочення співробітникам відділів врегулювання за максимально швидке врегулювання страхових подій. За підсумками кварталу працівники, які справлялися з цим завданням - отримували грошові премії. Крім того, процес врегулювання подій завжди стоїть на особливому контролі у керівництва компанії. Сьогодні ми прийшли до того, що максимально швидке врегулювання страхових подій - невід'ємна частина нашої повсякденної роботи.

Компанія працює 28 років. Які плани на наступний рік і чому вони такі?

25 грудня 2019 року компанії виповнюється 28 років. На 2020 рік плануємо зростання на 24%. Просування компанії в нові регіони, розширення каналів продаж як через партнерів так і через інтернет мережу.

Дуже вдячні за інтерв'ю,

Редакція Online журналу «БАНКИРЪ»

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка