На главнуюНовости → НКЦПФР підбила підсумки зустрічей з представниками фондового ринку Вірменії

НКЦПФР підбила підсумки зустрічей з представниками фондового ринку Вірменії

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) підбила підсумки зустрічей з представниками Центрального банку Республіки Вірменія, NASDAQ OMX Вірменія й офісу Фінансового омбудсмена в м. Єреван, що проходила з 31 жовтня до 2 листопада у Єревані, столиці Вірменії. Комісію в рамках зустрічей представляли Дмитро Тевелєв, Голова НКЦПФР, Анатолій Амелін та Костянтин Кривенко, Члени Комісії, а також Ірина Чирікалова, начальник відділу міжнародної співпраці НКЦПФР.


«Під час зустрічі ми розкрили багато стратегічно важливих питань, які необхідні для обох сторін – як України, так і Вірменії. До того ж, ми детально ознайомились з роботою вірменських колег, їх здобутками на фондовому ринку та поділились своїми напрацюваннями на ринку цінних паперів. Хочу підкреслити, що окремо нами були розглянуті питання електронного документообігу на фондовому ринку, що є одним з пріорітетних напрямків роботи українського регулятора. Також разом з колегами ми зупинились на аспектах впровадження пруденційного нагляду та внутрішнього аудиту, що особливо важливо в умовах сьогоднішніх реалій на ринку цінних паперів. Не менш важливим моментом нашої зустрічі було питання функціонування системи взаємодії фінансового омбудсмена зі споживачами фінансових послуг, в якому Вірменія має досить позитивний досвід, що ґрунтується на практиці Великобританії. Саме така практика та ідеї необхідні і для українського фінансового ринку в цілому», - зазначив Дмитро Тевелєв, Голова НКЦПФР.


В рамках проведеної зустрічі з Вірменською біржею, яку представляли Костянтин Сароян, керівник NASDAQ ОМХ Вірменія, та Ваган Степанян, заступник керівника NASDAQ ОМХ Вірменія, були розглянуті питання функціонування вірменської біржі, її історія, обсяги торгів, функції та технічне забезпечення. До того ж, представники країн зупинилась на питанні взаємодії між українськими та вірменськими учасниками ринку цінних паперів, зокрема, бірж і депозитаріїв, а також залученні інвестицій через організований фондовий ринок.


Крім того, український регулятор зустрівся з представниками Центрального банку Республіки Вірменія, де учасниками були розглянуті питання участі у спільних заходах та проектах в частині регулювання фондового ринку, обміну законодавчими актами, експертними думками та практичним досвідом обох країн.


За словами пана Тевелєва, регулятор і надалі буде тісно співпрацювати з представникам Вірменії, адже це дає можливість отримувати цікаві ідеї від колег та закріплювати здобутті знання. «Ця поїздка стала ще одним кроком до зміцнення міжнародних відносин українського регулятора, - додав Голова НКЦПФР. – Україна завжди готова до плідної та результативної роботи з регуляторами та представниками фондового ринку інших держав, адже Комісія відкрита до спілкування, обміну досвідом та інформацією».

 

Джерело:  НКЦПФР

 


---
График мероприятий

 


 -
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка