На главнуюНовости → НКЦПФР підготувала Положення про об’єднання професійних учасників фондового ринку

НКЦПФР підготувала Положення про об’єднання професійних учасників фондового ринку

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) схвалила проект Положення про об’єднання професійних учасників фондового ринку. Дане рішення було прийнято 25 жовтня  2012 року на черговому засіданні регулятора.

 

 «Питання вдосконалення функціонування саморегулівних організацій (СРО) та законодавчої й нормативної бази, що регулює їх діяльність, назріло вже давно. Положення, яке врегулює роботу об'єднань та фондовому ринку, дійсно важливе, адже ці інституції покликані сприяти розвитку фондового ринку, представляючи інтереси учасників ринку цінних паперів. Так, даним документом передбачається урегулювання порядку реєстрації об'єднання професійних учасників (ОПУ) фондового ринку, їх прав та обов’язків, а також анулювання реєстрації ОПУ. До того ж, в документі чітко прописані вимоги до внутрішніх документів ОПУ та СРО, а також вимоги до державного нагляду і контролю за їх діяльністю. Крім того, впровадження актуалізованого Положення сприятиме захисту ринку від недобросовісних та некваліфікованих учасників ринку, а також покращить взаємодію між членами СРО та захистить їх інтереси», - зазначив Максим Лібанов, Директор департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства НКЦПФР.

 

 Загалом, даний документ був розроблений Комісією з метою урегулювати діяльність об’єднань професійних учасників, у відповідності до норм Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок» та привести нормативну базу НКЦПФР у відповідність до норм законодавства. Зауважимо, що Проект Положення про об’єднання професійних учасників фондового ринку був розроблений регулятором на виконання вимог Закону України 5042-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства про цінні папери».

 

 Найближчим часом проект Положення буде розміщено на офіційному сайті регулятора, де всі бажаючі матимуть можливість з ним ознайомитися.

 

Джерело: НКЦПФР

 

 

 

--


---
График мероприятий

 


 -
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка