На главнуюНовости → НКЦПФР повідомляє про результати роботи «гарячої» лінії для звернень громадян

НКЦПФР повідомляє про результати роботи «гарячої» лінії для звернень громадян

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) підбила чергові підсумки роботи «гарячої»лінії для звернень громадян за телефоном у період з липня по жовтень 2012 року.

«Комісія не полишає свою активну роботу зі зверненнями громадян - так, кількість питань, адресованих регулятору за допомогою «гарячої» лінії, дещо зросла останнім часом. І, що важливо, кожен, хто звернувся до нас за її телефоном, отримав повну та вичерпну консультацію, - зазначив Євген Воропаєв, Член НКЦПФР, що курує напрямок захисту прав інвесторів в регуляторі. - Так, найчастіше Комісія розтлумачує громадянам питання виплати дивідендів та викупу акцій, визначення ринкової вартості цінних паперів та ін. Досить велика частина звернень присвячена питанням корпоративного управління та корпоративних відносин. До того ж, чимало консультацій наші фахівці надають щодо захисту прав інвесторів, процедури передачі цінних паперів тощо».

За словами пана Воропаєва, Комісія завжди йде назустріч інвесторам, акціонерам та іншим учасникам ринку, намагаючись постійно консультувати громадян щодо роботи регулятора та ринку цінних паперів. «Основна мета функціонування нашої «гарячої лінії» - це ефективна взаємодія Комісії та фізичних осіб, до того ж, для обох сторін. І ми раді, що ми намагаємось забезпечити її повне виконання», - зауважив Член Комісії.

Нагадаємо, що громадяни можуть звернутися до Комісії за телефоном гарячої лінії +38 044 280 28 26 у робочий час. Більш детально з усіма способами комунікації регулятора з громадськістю можна ознайомитися на сайті регулятора.

Джерело: НКЦПФР

 

 

--


---
График мероприятий

 


 -
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка