На главнуюНовости → НКЦПФР продовжує роботу у напрямі приведення діяльності акціонерних товариств до норм законодавства

НКЦПФР продовжує роботу у напрямі приведення діяльності акціонерних товариств до норм законодавства

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) повідомляє про результати роботи в напрямку приведення діяльності емітентів у відповідність до Закону «Про акціонерні товариства» (АТ), зокрема, тих товариств, які не подавали річну звітність до регулятора протягом двох останніх років поспіль, та які  не привели статут та внутрішні положення у відповідність до вимог законодавства й не провели дематеріалізацію цінних паперів.

«Комісія в черговий раз прийняла рішення щодо усунення порушень та зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів у відношенні 35 емітентів, що розташовані на території, підпорядкованій Центральному територіальному департаменту, Донбаському, Дніпровському та Південно-Українському територіальним управлінням НКЦПФР. Зауважу, що емітенти реагують на відповідні рішення Комісії та приводять свою діяльність у відповідність до вимог законодавства України. Таким чином, можна констатувати, що така робота Комісії приносить результат», - повідомив Євген Воропаєв, Член НКЦПФР, відповідальний за даний вектор діяльності Комісії.

З переліком емітентів, у відношенні яких було прийнято рішення про зупинення внесення змін та відновлення внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів, можна буде ознайомитись вже найближчим часом на офіційному сайті Комісії.

Джерело: НКЦПФР
 

---


---
График мероприятий

 


 -
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайт :
www.DC.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Юридическая поддержка