На главнуюНовости → НКЦПФР розробила правила використання електронних документів професійними учасниками депозитарної системи України

НКЦПФР розробила правила використання електронних документів професійними учасниками депозитарної системи України

 Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку підготувала проект рішення «Про затвердження Порядку обміну, зберігання та знищення електронних документів, що використовуються професійними учасниками депозитарної системи України». Документ був схвалений на плановому засіданні регулятора, що відбулося 17 вересня 2013 року.

 

«Проект Порядку був розроблений для встановлення загальних правил діяльності суб’єктів інформаційної діяльності професійних учасників депозитарної системи України, пов’язаної з обігом електронних документів, їх зберіганням та знищенням. Тож, інформаційна діяльність професійних учасників депозитарної системи України буде здійснюватися в рамках правовідносин між Центральним депозитарієм та депозитарними установами», – розповів Андрій ЗАЇКА, начальник Управління інформаційних технологій НКЦПФР.

Зазначимо, документ був розроблений згідно до Плану роботи Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на 2013 рік.

 

Більш детально ознайомитися с проектом рішення незабаром можна буде  на сайті Комісії.

 

Источник: НКЦПФР

 

 

 

--


---
График мероприятий

 


 -
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка