На главнуюНовости → НКЦПФР внесла зміни до пруденційних нормативів діяльності торговців цінними паперами

НКЦПФР внесла зміни до пруденційних нормативів діяльності торговців цінними паперами

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) схвалила Зміни до Положення щодо пруденційних нормативів професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з торгівлі цінними паперами на засіданні регулятора, що пройшло 29 жовтня 2013 року.

 

«Проаналізувавши роботу ринку за пруднормативами, що були впроваджені на початку цього  року, Комісія вирішила удосконалити діючі норми і запропонувала низку суттєвих змін, які передбачають корегування складових, що входять у розрахунок розміру регулятивного капіталу, уточнення активів при розрахунку коефіцієнта абсолютної ліквідності, зміни бази розрахунку коефіцієнта продуктивності, удосконалення класифікації активів торговця цінними паперами, зважених на ризик, та інші уточнення в діючому Положенні», - розповіла Ірина Устенко, Директор департаменту регулювання діяльності торговців цінними паперами та фондових бірж НКЦПФР. 

 

Додамо, що внесення змін до Положення щодо пруденційних нормативів передбачено Планом роботи Комісії та її Комітетів на 2013 рік.

 

Найближчим часом проект регуляторного акту буде оприлюднений на офіційному сайті Комісії, де з ним можна буде ознайомитися більш детально. 
  

Джерело: НКЦПФР

 

ФИНАНСОВЫЙ И ФОНДОВЫЙ РЫНОК

График мероприятий
3 октября в АККО Интернешнл. Регистрация на https://expo.muk.ua


MUK Security HUB

Приглашаем вас посетить специальную конференцию Security HUB в рамках выставки MUK EXPO, которая пройдет в Киеве 3 октября 2018г. В ней примут участие с докладами эксперты компаний – мировых лидеров в сфере ИТ: Cisco, Check Point, Fortinet, Microsoft, Penta Security, Veeam и др.
Ключевой темой станет доклад «Отчет по кибербезопасности за 2018 год: что скрывается за последними атаками» от Андреаса Шобера, менеджера Cisco по направлению кибербезопасности в странах Восточной Европы.
Также, во время Security HUB вы узнаете, как работают охотники за хакерами, как обезопасить Большие Данные, почему важна безопасность веб-приложений, о задачах GDPR и Дня "0", об облачных решениях интеллектуальной безопасности, о том, как защитить корпоративную электронную почту, и многом другом.
Регистрируйтесь на https://expo.muk.ua/#form и приходите!
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.:       (044) 393-04-03
              (067) 501-01-66
              (050) 523-56-46

e-mail: bank@banksinfo.kiev.ua

 

   Юридическая поддержка