На главнуюНовости → НКЦПФР внесла зміни до пруденційних нормативів діяльності торговців цінними паперами

НКЦПФР внесла зміни до пруденційних нормативів діяльності торговців цінними паперами

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) схвалила Зміни до Положення щодо пруденційних нормативів професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з торгівлі цінними паперами на засіданні регулятора, що пройшло 29 жовтня 2013 року.

 

«Проаналізувавши роботу ринку за пруднормативами, що були впроваджені на початку цього  року, Комісія вирішила удосконалити діючі норми і запропонувала низку суттєвих змін, які передбачають корегування складових, що входять у розрахунок розміру регулятивного капіталу, уточнення активів при розрахунку коефіцієнта абсолютної ліквідності, зміни бази розрахунку коефіцієнта продуктивності, удосконалення класифікації активів торговця цінними паперами, зважених на ризик, та інші уточнення в діючому Положенні», - розповіла Ірина Устенко, Директор департаменту регулювання діяльності торговців цінними паперами та фондових бірж НКЦПФР. 

 

Додамо, що внесення змін до Положення щодо пруденційних нормативів передбачено Планом роботи Комісії та її Комітетів на 2013 рік.

 

Найближчим часом проект регуляторного акту буде оприлюднений на офіційному сайті Комісії, де з ним можна буде ознайомитися більш детально. 
  

Джерело: НКЦПФР

 

 

--


---
График мероприятий

 


 -
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка