На главнуюНовости → НКЦПФР завершила роботу над Положенням про здійснення емісії та обігу облігацій підприємств та МФО

НКЦПФР завершила роботу над Положенням про здійснення емісії та обігу облігацій підприємств та МФО

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) затвердила Положення про порядок здійснення емісії облігацій підприємств, облігацій міжнародних фінансових організацій та їх обігу на своєму плановому засіданні. 
 
«Комісія розробила порядок емісії облігацій підприємств та міжнародних фінансових організацій, їх обігу та скасування реєстрації випуску,  оскільки цього вимагали норми закону, які набрали чинності нещодавно. Цим документом регулятор розширює існуючі інструменти і сподівається, що вони будуть затребувані ринком», - зазначила Алла Папаіка, Директор департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів НКЦПФР.
 
Як пояснила пані Папаіка, документ встановлює порядок реєстрації випуску та проспекту емісії облігацій міжнародних організацій, внесення змін до проспекту емісії, звіту про результати розміщення облігацій та перелік необхідних для цього документів. 
 
Проектом також передбачено визнання таким, що втратило чинність,  рішення Комісії «Про затвердження Положення про порядок здійснення емісії облігацій підприємств та їх обігу», зареєстроване в Міністерстві юстиції України 13 серпня 2003 року за № 706/8027.
 
Документ був розроблений відповідно до Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» та Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок».
 
Наразі Положення направлено до Мін’юсту для проходження процедури державної реєстрації.
Джерело: НКЦПФР
 


---
График мероприятий

 


 -
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка