На главнуюНовости → Інтереси банків і бізнесу в Кабміні знову захищатиме УКБС

Інтереси банків і бізнесу в Кабміні знову захищатиме УКБС

30/09 2013

Інтереси банківського співтовариства в оновленому складі Ради підприємців при Кабінеті міністрів України вчетверте поспіль представлятиме Генеральний директор Асоціації «Український Кредитно-Банківський Союз» Галина ОЛІФЕР.

 

Голова Ради підприємців при КМУ Леонід КОЗАЧЕНКО привітав пані ОЛІФЕР із затвердженням в якості члена Ради (згідно з Розпорядженням Уряду № 713-р від 04.09.2013 р.) та висловив сподівання на активну участь та конструктивну співпрацю.

 

«В свою чергу, УКБС високо цінує внесок Ради підприємців у створення сприятливої нормативної бази, покращення бізнес-клімату в країні, розвиток конкуренції в підприємницькій сфері, а також у формування громадської свідомості щодо сприйняття підприємництва як базису економіки держави», – зазначила Генеральний директор Асоціації «Український Кредитно-Банківський Союз» Галина ОЛІФЕР.

 

УКБС неодноразово нагороджено Почесними грамотами Ради підприємців за активну громадянську позицію, вагомий внесок у розвиток підприємницької діяльності та сприяння формуванню системи фінансово-кредитної підтримки підприємництва.

 

Джерело: Прес-служба АО «Укрэксимбанк»

 

 

--


---
График мероприятий

 


 -
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка