Пост-реліз за підсумками онлайн конференції ONLINE CONF: «Цифровий виклик. Гроші вимагають інтелекту», 07 травня 2020 року

08/05 2020

---

Пост-реліз за підсумками онлайн конференції ONLINE CONF: «Цифровий виклик. Гроші вимагають інтелекту», 07 травня 2020 року

Сьогодні банки, страхові компанії, небанківські фінансові установи, як і вся Україна, переживають дуже непростий час. Короновірус, перехід на діджиталізацію, Спліт, зміна Регулятора - це серйозні виклики. Міжнародний Фінансовий Клуб «БАНКИРЪ», наші експерти, члени клубу, винесли на обговорення, поділилися практичним досвідом, кращими кейсами, рекомендаціями Регулятора, безцінним досвідом на сьогоднішній день тенденціями в банківській і небанківської фінансової сфері.

Онлайн конференція проходила на платформі ZOOM, а також паралельно транслювалась на YouTube и Facebook. Всі слухачі могли задавати питання і наші модератори ці питання в режимі онлайн передавали Спікерам.

Карантин прискорив проникнення, цифрових технологій і послабив бажання клієнтів ходити в відділення. Виграють фінансові установи з більш сильними цифровими можливостями.

Реагувати на цю ситуацію, змушені всі банківські та небанківські фінансові установи, і страхові компанії. Деякі змінюють стратегію, щоб ці зміни стали в нагоді і після карантину. Створюються операційні моделі та розробляються нові моделі віддаленої роботи.

Багато банківських працівників тепер працюють з дому, де можуть виникати проблеми з інтернетом, технікою іншими відволікаючими факторами. Ряд банків і небанківських фінансових установ проводять крос-тренінги і перекваліфікують співробітників для інших активностей здійснюється підготовка технологічної інфраструктурою до віддаленої роботи. Це допомога співробітникам у налаштуванні домашньої робочої станції і додатками для віддаленого доступу.

Банки, що працюють в ритейлі та МСБ, вжили заходів щодо захисту своїх співробітників. Деякі фінансові установи підлаштовують робочі години під ситуацію.

Пандемія вимагає зниження кількості працівників одночасно присутніх на робочих місцях.

Ми дякуємо Вам, за онлайн (виступи, дискусії, аналітика) на нашій першій ONLINE CONF: «Цифровий виклик. Гроші вимагають інтелекту», 07 травня 2020 року.

Особливу подяку Міжнародний Фінансовий Клуб «БАНКИРЪ» висловлює Спікерам Національного банку України, компанії Київстар, компанії Banza. CRM & BPM. Make IT easy, компанії «Медстар Солюшенс», Veeam (CIS, Ukraine, Georgia, Moldova, Mongolia), компанії LOCKER`s, ІНДУСТРІАЛБАНК, компанії Moneyveo, Ідея Банк, Українській асоціації фінтех та інноваційних компаній, Нацкомфінпослуг, МТСБУ, Незалежній асоціації банків (НАБУ), ТАСКОМБАНК, Міжнародному бюро кредитних історій, monobank | Universal Bank, УТФА, ПРИВАТБАНК, ПроФін Консалтинг и т. д.

З повагою, Міжнародний Фінансовий Клуб «БАНКИРЪ»

Чекаємо і до наступної зустрічі!

Подать заявку на участие
Стать партнером мероприятия
Подписаться на журнал "БанкирЪ"
 

 

--


---
График мероприятий

 


 -
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка