На главнуюНовости → ПАТ «Укрсоцбанк» став агентом міжнародної системи MoneyGram

ПАТ «Укрсоцбанк» став агентом міжнародної системи MoneyGram

ПАТ «Укрсоцбанк» і Міжнародна система термінових грошових переказів MoneyGram уклали партнерську угоду, завдяки якій ПАТ «Укрсоцбанк» отримав можливість надавати своїм клієнтам новий вид зручного, надійного сервісу грошових переказів.


Завдяки функціональності, широкому міжнародному покриттю, швидкості роботи системи сервіс грошових переказів MoneyGram дозволить задовольнити потреби великої кількості клієнтів Банку. Варто зазначити, що одна з головних переваг системи - швидкість доставки коштів незалежно від відстані між відправником та одержувачем: чи то грошовий переказ в рамках однієї країни або транзакція з одного кінця світу в інший, отримати переказ можна вже через 10 хвилин після його відправлення в будь-якому пункті обслуговування системи по всьому світу, надавши посвідчення особи. Це ідеальне рішення для трудових мігрантів, які відсилають гроші родичам; туристів при виникненні позаштатних ситуацій, студентів та їх батьків для оплати навчання та проживання і т. п.


ПАТ «Укрсоцбанк» почне надавати послуги по системі MoneyGram в усіх відділеннях на території країни після реєстрації угоди в Національному банку України. Список сервісів передбачає відправку та отримання переказів у доларах і євро.


Джерело: ПАТ «Укрсоцбанк»

 

 

--


---
График мероприятий

 


 -
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка