На главнуюВыпуски журнала → Переможцем у XII - ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «БАНК РОКУ - 2020» в номінації «Банк з найбільшою динамікою росту» визнано АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК»

Переможцем у XII - ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «БАНК РОКУ - 2020» в номінації «Банк з найбільшою динамікою росту» визнано АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК»

 

На фото:

  • Бабаєв Юрій Володимирович - Заступнику Голови Правління АТ «АБ «РАДАБАНК»

АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» заснований у 1993 році та працює на ринку як універсальний банк. Банк має високу динаміку роста і у 2020 р. відкрив три нових відділення — два у Дніпрі та одне — у Києві. РАДАБАНК розширює можливості дистанційного обслуговування в інтернет-банкінгу RB24 та впроваджує нові продуктові пакети. РАДАБАНК один з перших в Україні впровадив BankID як банк-ідентифікатор. РАДАБАНК є учасником проекту USAID «Трансформація фінансового сектору», підписав Меморандум про загальні принципи співробітництва з Міністерством економіки, торгівлі та сільського господарства України для реалізації державної програми підтримки сільськогосподарських товаровиробників.

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка