На главнуюВыпуски журнала → Переможцем у XII - ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «БАНК РОКУ - 2020» в номінації «БУТИКОВИЙ» банк (VIP-Banking) з високим рівнем надійності» та «Найкращий сервіс з оренди Банківських Індивідуальних Сейфів -

Переможцем у XII - ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «БАНК РОКУ - 2020» в номінації «БУТИКОВИЙ» банк (VIP-Banking) з високим рівнем надійності» та «Найкращий сервіс з оренди Банківських Індивідуальних Сейфів -

 

На фото:

  • Первак Леонід Миколайович - Радник Голови Правління банку АТ “АСВІО БАНК”
  • Воїнова Людмила Анатоліївна - Голова Правління АТ “АСВІО БАНК”

Успішна історія АТ «АСВІО БАНК» налічує вже більше 28 років! І на сьогодні "АСВІО БАНК" працює в форматі Банк – Бутік, який являє собою своєрідний «живий організм» без зайвої бюрократії, комфортний і зрозумілий для всіх, хто має з ним справу.

Банк-Бутік - це не тільки камерність, затишок і комфорт, це максимальна персоніфікація роботи з клієнтами, як з фізичними, так і з юридичними особами, тому що обслуговуючи Вас - ми працюємо передусім з конкретною людиною. Не варто недооцінювати цей фактор. В епоху загальної автоматизації персональна людська увага різко зросла в ціні!

«АСВІО БАНК» пропонує НАЙКРАЩИЙ сервіс з оренди Банківських Індивідуальних Сейфів в м. Києві. Доступ до індивідуальних сейфів 365 днів на рік, 7 днів на тиждень.

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка