На главнуюВыпуски журнала → Переможцем у XII - ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «БАНК РОКУ - 2020» в номінації «За взаємну підтримку, відкритість і чесність у відносинах з клієнтами - 2020» визнано ПАТ «МТБ БАНК»

Переможцем у XII - ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «БАНК РОКУ - 2020» в номінації «За взаємну підтримку, відкритість і чесність у відносинах з клієнтами - 2020» визнано ПАТ «МТБ БАНК»

 

На фото:

  • Капралов Олег Миколайович - Голова Міжнародного Фінансового Клубу «БАНКИРЪ»
  • Федорущенко Богдан Віталійович - Член Наглядової Ради Банку ПАТ «МТБ БАНК»
  • Голік Жанна Василівна - Генеральний директор, Міжнародного Фінансового Клубу «БАНКИРЪ»

МТБ БАНК – майже одноліток незалежної України. З одного відділення в Чорноморську в 1993 році почалася його історія, а зараз він присутній у 12 регіонах України. За 27 років свого існування МТБ БАНК не зрадив жодного свого клієнта – всі обов’язки виконував і продовжує виконувати на 100 відсотків!

Сьогодні МТБ БАНК став ще на крок ближче до своїх клієнтів – впроваджена система дистанційного банківського обслуговування МТВ-В (Ем-Ті-Бі-Бі), яка дозволяє клієнтам продавати валюту за хвилину, отримувати готові зарплатні відомості за п’ять хвилин з перевіркою податків, отримання підтвердження Swift-переказу на email, миттєвий розподіл по відомості одним платежем в різні банки. В серпні 2020 року банк реалізував систему ССП і зараз клієнти банку мають змогу проводити свої платежі цілодобово.

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка