На главнуюВыпуски журнала → Переможцем XII - ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «БАНК РОКУ - 2020» у спеціальній номінації «Лідер на міжбанківському валютному ринку» визнано «ІНДУСТРІАЛБАНК»

Переможцем XII - ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «БАНК РОКУ - 2020» у спеціальній номінації «Лідер на міжбанківському валютному ринку» визнано «ІНДУСТРІАЛБАНК»

 

На фото:

  • Капралов Олег Миколайович - Голова Міжнародного Фінансового Клубу «БАНКИРЪ»
  • Романчукевич Віталій Вікторович - Перший заступник Голови Правління, Член Правління “ІНДУСТРІАЛБАНК”, Віце-Президент Асоціації українських банків
  • Голік Жанна Василівна, Генеральний директор, Міжнародного Фінансового Клубу «БАНКИРЪ»

Індустріалбанк - універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послу підприємствам, підприємцям і населенню. Заснований в 1990 році. За класифікацію НБУ входить до третьої груп банків. Показник достатності регулятивного капіталу Індустріалбанку складає 39,16%. Банк має ліцензію депозитарної установи та надає послуги із відкриття рахунків у цінних паперах і обслуговування обігу папеpiв. Банк працює на валютному та форексному ринках, активно обслуговує зовнішньо-економічну діяльність своїх клієнтів та розвиває документарний бізнес.

Незалежне агентство «Кредит-Рейтинг» у грудні 2019 році підтвердило рейтинг банку на рівні uаАА з прогнозом «стабільний». Банк також входить до ТОП-25 провідних банків України за рейтингом порталу Finclub та до ТОП-10 "Рейтингу надійності банківських депозитів "за версією агентства "Стандарт-Рейтинг” (Україна).

Індустріалбанк - є лідером на валютному міжбанківському ринку в «системі підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку» відповідно до критеріїв відбору валютних інтервенціях, як кращий учасник міжбанківського валютного ринку.

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка