На главнуюВыпуски журнала → Переможцем XII - ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «БАНК РОКУ - 2020» у спеціальній номінації «Найкращий Банк з індивідуального підходу до Клієнтів» визнано «Комерційний Індустріальний Банк»

Переможцем XII - ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «БАНК РОКУ - 2020» у спеціальній номінації «Найкращий Банк з індивідуального підходу до Клієнтів» визнано «Комерційний Індустріальний Банк»

 

На фото:

  • Капралов Олег Миколайович - Голова Міжнародного Фінансового Клубу «БАНКИРЪ»
  • Путінцева Тетяна Володимирівна - Голова Правління АТ "Комерційний Індустріальний Банк"
  • Голік Жанна Василівна - Генеральний директор, Міжнародного Фінансового Клубу «БАНКИРЪ»

Пані Тетяна очолює банк, у якому на сьогоднішній момент ідуть потужні процеси трансформації. За її словами в основу бізнес-моделі Комерційного Індустріального Банку закладений принцип Комплексного Рішення. Цей підхід передбачає, що клієнт не приходить в банк за конкретним продуктом, він приходить за рішенням своєї бізнес-задачі, а банківські продукти є лише інструментами для її вирішення.

Саме тому, у банку намагаються враховувати інтереси клієнтів не тільки під час продажу продуктів, а вже на етапі їх розробки. Розглядаючи задачу клієнта комплексно, можна запропонувати більш вигідний для нього варіант, який не тільки зменшить витрати по кредитному ресурсу, а й допоможе збільшити об’єм реалізації, тим самим підвищити прибуток.

Тому ми вирішили, що отримати номінацію «Найкращий Банк з індивідуального підходу до Клієнтів» заслуговує саме «Комерційний Індустріальний Банк»

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка