На главнуюВыпуски журнала → Переможцем XII - ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «БАНК РОКУ - 2020» визнано АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЛОБУС»

Переможцем XII - ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «БАНК РОКУ - 2020» визнано АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЛОБУС»

На фото:

  • Замотаєв Дмитро Вадимович - Начальник Департаменту роздрібного бізнесу АТ "КБ "ГЛОБУС"
  • Олена Дмітрієва - Перша заступниця Голови Правління Глобус Банку

«Банк №1 по кредитним програмам для населення»

Глобус Банк цінує кожного свого клієнта і пропонує весь спектр банківських послуг — від максимально вигідних іпотечних та автокредитів до споживчих кредитів і кредитних карток. Про вміння втримати клієнта свідчить той факт, що абсолютна більшість тих, хто хоч раз співпрацював із Глобус Банком, звертається туди знов. Глобус Банк — ваш надійний партнер у вирішенні фінансових питань.

«Кращий Банк з надання банківських гарантій»

Глобус Банк працює на ринку банківських гарантій від першого дня свого заснування. Ось уже дванадцять років Банк допомагає своїм численним партнерам, забезпечуючи тендерні гарантії — від місцевих до міських і державних проєктів, а також гарантії туроператорам і гарантії ІАТА (Ай-Ей-Ті-Ей). Глобус Банку довіряють, а він довіряє своїм партнерам.

«За успішне кредитування малого і середнього бізнесу»

Глобус Банк — один з лідерів ринку кредитування МСБ серед банків з українським капіталом. Він пропонує овердрафти, зарплатні й карткові проєкти, кредити для розвитку власного бізнесу, аграріїв, авто для бізнесу, кредити на спецтехніку та обладнання, ліфти і навіть бетонні заводи для забудовників. Банк також активно працює з державною програмою “Доступні кредити 5-7-9” і ексклюзивною програмою кредитування купівлі білоруської техніки. Підтримка малого й середнього бізнесу — серед пріоритетів Банку.

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка