На главнуюВыпуски журнала → Переможцем XV Всеукраїнського конкурсу «Страхова компанія року - 2020» у спеціальній номінації «Лідер з організації якісного медичного асистансу для застрахованих з ДМС» визнано Європейський страховий

Переможцем XV Всеукраїнського конкурсу «Страхова компанія року - 2020» у спеціальній номінації «Лідер з організації якісного медичного асистансу для застрахованих з ДМС» визнано Європейський страховийМарина Воронянська - Голова Правління ПрАТ «Європейський страховий альянс»

- Марино Вікторівно, закінчується 2020 рік, яким він був для Європейського страхового альянсу?

- Рік, що минає, багато чого нас навчив. Ситуацію, що склалася у зв’язку з пандемією Covid-19, ми сприйняли як відкриття «вікна можливостей», сигнал, що потрібно змінюватись та відповідати викликам часу, ставати технологічнішими. Ми швидко адаптувались і ні на хвилину не припиняли прийом звернень від громадян, добросовісно виконуючи свої зобов’язання перед клієнтами і партнерами. Цей рік був продуктивним і ми завершуємо його з високими показниками за усіма напрямками діяльності, залишаючись стабільною компанією з високим рейтингом фінансової стійкості. Зокрема, за фінансовими показниками з добровільного медичного страхування за 9 місяців 2020 року Компанія входить до ТОП-10 провідних страховиків України.

- Які тенденції спостерігаються нині на страховому ринку в цілому і зокрема в ДМС?

- Основна тенденція – розвиток онлайн сервісів та інтернет продажів. Страховики активно модернізують свої продукти. Європейський страховий альянс, як завжди, у перших рядах. Так, для розвитку та модернізації основних напрямків продажів, в тому числі ДМС, цьогоріч було зроблено чимало. Ми запровадили телемедицину і, за бажанням клієнта, організовуємо консультації лікарів онлайн, ведеться дистанційний прийом документів від застрахованих осіб на відшкодування самостійно витрачених коштів, запрацював чат-бот в месенджері Telegram, за допомогою якого власники полісів ДМС можуть оперативно зв’язатись з медичним асистанським центром та залишити запит щодо запису на консультацію до лікаря чи на отримання медикаментів, отримати перелік документів та бланки для заповнення, дізнатись результати розгляду заяви на виплату, надати свої відгуки та пропозиції тощо. Наразі тестуємо мобільний застосунок та невдовзі зможемо презентувати клієнтам та партнерам оновлений продукт «Covid».

- Які особливості та переваги добровільного медичного страхування в ЄСА? Чим ваша компанія відрізняється від інших?

- Наша спеціалізація – корпоративне ДМС, а основні конкурентні переваги – якісний сервіс та власний медичний асистанс, гнучка тарифна політика, персоніфіковані страхові продукти. Індивідуальний підхід до створення страхових продуктів вже став фірмовим стилем Європейського страхового альянсу. Для кожного корпоративного клієнта формується окрема пропозиція, виходячи з його потреб, побажань та можливостей. Найбільш затребуваною у наших клієнтів є комплексна програма страхування, яка містить усі види медичної допомоги.

- Розкажіть детальніше, як працює асистанс і як організовано обслуговування застрахованих осіб?

- Власний медичний асистанський центр Європейського страхового альянсу працює цілодобово, сім днів на тиждень, без перерви та вихідних. Організація медичної допомоги здійснюється централізовано, незалежно від місця проживання застрахованої особи в Україні. Професіональні лікарі-координатори супроводжують клієнта згідно із затвердженими стандартами та несуть персональну відповідальність за якість обслуговування. Кожен має вищу медичну освіту та досвід роботи в лікувальних установах. Використовується мережа медичних закладів та довірених лікарів.

Щоб підтримувати належну якість сервісу, велика увага в Європейському страховому альянсі приділяється навчанню. Регулярно проводяться тренінги з ефективних комунікацій, майстер-класи з техніки ведення телефонних переговорів тощо. Тому усі питання вирішуються дуже швидко, а з клієнтами та партнерами ведеться конструктивний діалог та формуються довгострокові довірливі відносини.

- А як часто у вас запитують про страхування від Covid-19? Чи є у Компанії такі програми?

- До нас постійно надходять запити щодо страхування від коронавірусу, і не лише від наших постійних клієнтів, а й від потенційних. Цей страховий продукт ми створили ще навесні 2020 року і через швидке розповсюдження хвороби попит на нього зростає. Практично всі наші корпоративні клієнти з ДМС вже придбали цей продукт для своїх співробітників у вигляді додаткової опції і планують включати його до програми медичного страхування на майбутній період. Придбати його можна у пакеті з ДМС або окремо, як для однієї особи, так і для всього колективу. Деталі можна дізнатись на нашому сайті www.eia.com.ua або у фахівців Компанії.

- Дякуємо за змістовну бесіду. Які будуть Ваші побажання читачам на 2021 рік?

- Насамперед хочу висловити щиру вдячність нашим клієнтам, партнерам і колегам за довгострокову співпрацю. Сподіваюсь, що Європейський страховий альянс буде і надалі вам корисним та принесе у ваше життя впевненість та успіх.

У прийдешньому 2021 році хочу побажати усім міцного здоров’я, терпіння та оптимізму, миру, стабільності та добробуту.

Редакція МФ Клубу «БАНКИРЪ»

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка