На главнуюВыпуски журнала → Переможцем XV - ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ РОКУ - 2020» у спеціальній номінації «Страховий продукт року»

Переможцем XV - ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ РОКУ - 2020» у спеціальній номінації «Страховий продукт року»

Переможцем XV - ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ РОКУ - 2020» у спеціальній номінації «Страховий продукт року» (Перший продукт «СтопКоронавірус» на ринку страхування життя в Україні з найпривабливішими умовами) визнано ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКА АКЦІОНЕРНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ АСКА-ЖИТТЯ»

На фото:

  • Роман Савченко - Заступник Генерального директора з продажу ПрАТ «УАСК АСКА-ЖИТТЯ»
  • Данільченко Ірина Вікторівна - Директор з маркетингу ПрАТ «УАСК АСКА-ЖИТТЯ»

Непростий 2020 рік в ніс зміни абсолютно в усі сфери життя. Українське страхування також не залишилося осторонь від глобальних процесів, які змінюють світ. І в цьому році СК АСКА-ЖИТТЯ вирішили ввести нову номінацію в свою програму, так як продуктові пропозиції страховиків виявилися дуже значущими і з точки зору бізнесу, і з точки зору потреби громадян України. Це пов'язано з тим, що практично у всіх договорах страхування життя епідемії і пандемії були винятком, що робило ці договори не виплатними. СК АСКА-ЖИТТЯ стала переможцем в номінації «Страховий продукт року», запропонував унікальний страховий продукт - «СтопКоронавірус».

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайт :
www.DC.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Юридическая поддержка