На главнуюВыпуски журнала → Переможцем XV - ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ РОКУ - 2020» в номінації «Перспективна та інвестиційно приваблива компанія - 2020» визнано ПрАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ВЕЛТЛІНЕР»

Переможцем XV - ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ РОКУ - 2020» в номінації «Перспективна та інвестиційно приваблива компанія - 2020» визнано ПрАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ВЕЛТЛІНЕР»

 

На фото:

  • Шопулко Людмила Миколаївна - Голова Правління ПрАТ «Страхова компанія «ВЕЛТЛІНЕР»

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «ВЕЛТЛІНЕР» засноване 12 листопада 1997 р. і цього року відзначатиме 23 роки безперервної діяльності на ринку страхування.

Страхова компанія «ВЕЛТЛІНЕР» сьогодні – команда однодумців і професіоналів з багатим досвідом роботи у сфері страхування; Компанія для клієнтів, гнучка і не шаблонна - до кожного клієнта особливий та індивідуальний підхід.

Страхова компанія «ВЕЛТЛІНЕР» змогла стабілізувати стан справ в період карантинних заходів, викликаних пандемією Covid-19 і продовжує досягати запланованих стратегічних цілей, узгоджених між акціонерами та керівництвом Компанії. Страхова компанія «ВЕЛТЛІНЕР» вже понад 22 роки на ринку страхування надає якісні послуги страхування клієнтам з прозорими умовами страхування та високоякісним сервісом, оперативними виплатами страхових відшкодувань.

Нагородження пройшло в офісі Страхової компанії «ВЕЛТЛІНЕР»

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайт :
www.DC.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Юридическая поддержка