На главнуюВыпуски журнала → ПЕРЕСТРАХУВАННЯ – Довіра та Дружба!!!

ПЕРЕСТРАХУВАННЯ – Довіра та Дружба!!!

 

Працюючи на ринку перестрахування з 2007 року, я переконана, що робота будується виключно на Довірі та Дружбі колег.

В штаті ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР» я працюю з жовтня 2015 року. Спочатку я зовсім не розуміла як буде працювати перестрахування, хоча мала за спиною достатньо досвіду, і до цього займала керівні посади за напрямком перестрахування. Саме це і зацікавило. Я відчула запах виклику, що настав час налаштувати власний бізнес-процес з нуля.

Останні 2 роки Компанія була в призупиненому стані, хоча на той час вже існувала майже 18 років на страховому ринку України. За свою історію Компанія змінювала назву декілька разів, та з приходом нових акціонерів проводила ребрендинги, але з жовтня 2015 року, перегорнувши усі сторінки минулого, розпочала новий етап свого життя. Зайшли повністю новий склад Акціонерів, Правління та співробітників. Всі молоді, з палаючими очима, які прагнули до покорення нових вершин. Команда запустила новий виток розвитку ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР».

Страхова компанія „ВЕЛТЛІНЕР” – це команда однодумців і професіоналів з багатим досвідом роботи в сфері страхування, які мають бажання створити сучасну клієнтоорієнтовану страхову компанію, де кожний клієнт має „VIP” статус. Це означає, що всі, хто співпрацює з нами, можуть розраховувати на належне ставлення до себе і до своїх інтересів.

Надійність страхового захисту клієнтів ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР» забезпечується якісними перестрахувальними програмами на українському та зарубіжному ринках. Ефективне співвідношення факультативного та облігаторного перестрахування забезпечує захист компанії від збитків.

Отже, про 2015 рік та перестрахування. Ми заявили про себе на страховому ринку України. Колеги не тільки брали в перестрахування наші ризики, але і довіряли нам, даючи свої ризики у вхідне перестрахування. З першого дня роботи в ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР» у мене запрацювало і вхідне перестрахування. Даючи нам ризики в перестрахування партнери та колеги знали, що всі взяті на себе зобов’язання будуть виконані. Вони довіряли, опираючись не тільки на мою ділову репутацію та керівника Компанії, але і на багаторічну дружбу між нами. І я точно можу сказати, що ринок перестрахування працює тільки на Довірі та Дружбі. В цьому ми переконані та перевірили особисто. По вхідному перестрахуванню за 2015 рік нами було зібрано більш ніж півмільйона гривень платежів. Звітність за 2018 рік показує, що зібрано понад 2 мільйони гривень вхідних перестрахувальних платежів. Скажу що це не просто надихає - від цього в тебе виростають крила і ти працюєш ще і ще!

Перестрахування сама цікава ланка страхування, тому що це: страхування, андерайтинг, врегулювання, методологія та інше. Після департаменту перестрахування ти сміливо можеш працювати в будь-якому підрозділі Страхової Компанії. Перестрахування має можливість маневрувати так, як не може жоден підрозділ Страхової Компанії.

Партнерські відносини більш ніж із 20 страховими компаніями України (як по вхідному, так і по вихідному перестрахуванню) і завоювання їхньої довіри, дозволили Компанії «ВЕЛТЛІНЕР» залучити за 9 міс. 2019 р. понад 1,1 млн. грн. вхідних перестрахувальних платежів за договорами КАСКО. Ми не боїмося збитковості по цьому виду страхування, тому що довіряємо клієнтському портфелю партнерів, які у свою чергу сміло приймають частину наших ризиків на себе.

З січня 2018 року ми підписали облігаторний Договір по добровільному страхуванню наземного транспорту з однією із ТОП українських Страхових Компаній, яка є партнером і по інших видах страхування. Ми обрали СК-партнера, з якою легко, хоча вона в деяких питаннях і шаблонна, яка розвивається і є сучасна, яка підтримує наші «божевільні» ідеї. І вона не єдина така! Більшість наших партнерів такі ж «божевільні», як і ми. І від цього тільки міцнішає наша співпраця.

З 2015 р. Компанія зарекомендувала себе, як стабільний та професійний партнер у ділових стосунках з клієнтами та партнерами. Починаючи з 2016 року спостерігається постійне зростання активів та резервів СК «ВЕЛТЛІНЕР», що дедалі зміцнює наш авторитет на ринку.

Ми й надалі будемо підтримувати тісні партнерські відносини в галузі перестрахування, за допомогою яких забезпечується надійний захист інтересів клієнтів. Розумний підхід по перестрахуванню вхідних ризиків надає можливість нам виконувати свої обов’язки Перестраховика. Ми гарантуємо оперативне прийняття рішень, консультативну допомогу по обслуговуванню пропозицій чи договорів перестрахування та взаєморозуміння.

Нашим партнерам пропонується оперативний розгляд пакетів документів на відшкодування збитків, можливість отримати термінову виплату по збиткам (на сьогодні виплата частки у збитку перестрахувальника в нас не перевищує 5 робочих днів), а також цілодобова підтримка в процесі врегулювання, юридичного оформлення і професійного супроводження при настанні страхового випадку.

За 4 роки ми перетворились з маленької Страхової Компанії з не знайомою та важко вимовною назвою, на СТРАХОВУ КОМПАНІЮ, про яку говорять та яка є конкурентом, соратником і другом. В нас дуже далекоглядні плани та задачі, затверджена оптимістична стратегія розвитку на подальші 3 роки. Ми - Компанія для клієнтів. В нас до кожного особливий та індивідуальний підхід. Ми гнучкі, не шаблонні і тому нас люблять, цінують і найголовніше - рекомендують наші клієнти, партнери та колеги. За показниками діяльності 2018 року ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР» увійшла в ТОП-60 кращих СК в розрізі окремих рейтингів, підготовлених журналом Insurance TOP. Це прогнозовано, коли ти працюєш в команді однодумців і професіоналів.

Ми закрили звітний період 9 міс. 2019 року з наступними показниками порівняно з попередніми періодами:

Кількість задоволених клієнтів Компанії постійно зростає. Їх довіра з року в рік підтверджує якість послуг та зростання рейтингових показників. Порівняно з попереднім періодом за 9 міс. 2019 р. оформлено майже в двічі більше договорів страхування по добровільних видах. Подальша стратегія діяльності ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР» ґрунтується не тільки на зростанні кількісних, але й якісних показників.

Ми прагнемо вдосконалювати страхові продукти, створювати нові послуги та розробляти програми, що мають зацікавити та задовольнити потреби будь-якого клієнта.

Ринок розвивається із Страхових Компаній, які прагнуть зростання, які впроваджують щось нове та неординарне, але найголовніше пропонують клієнту якісні послуги з прозорими умовами страхування без «підводних каменів» в договорах страхування.

Ми прагнемо виправдати Довіру, а також бути кожному клієнту та партнеру Другом!

Член Правління, директор департаменту перестрахування
ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР»
   Порожнетова Марина Петрівна


Редакція журналу «БАНКИРЪ»

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка