На главнуюВыпуски журнала → Переваги навчання в ДВНЗ «УАБС НБУ»

Переваги навчання в ДВНЗ «УАБС НБУ»

Державний вищий навчальний заклад «Українська академія банківської справи Національного банку України» – це сучасний освітній, науковий, культурний, спортивний осередок України.

Дипломи, які гарантують отримання сучасної освіти для стовідсоткового фахового працевлаштування. Диплом Академії цінується настільки, що видається тільки разом зі знаннями. В Академії актуальна одна­є-дина валюта – міцні знання, які спочатку оцінюють викладачі, а згодом – і роботодавці.

Вартість навчання незмінна. Уклавши договір на оплату, студентам не доведеться очікувати неприємної новини, що ціна зміниться. Вона стабільна протягом усього терміну навчання!

Найдешевша освіта в Україні. Академія завдяки Національному банку України витрачає на студентів більше, ніж заробляє на них. На сьогодні з 1500 студентів близько 40% навчаються на бюджетних місцях. В Академії навіть навчання на комерційній основі на практиці є дешевшим, аніж безкоштовне в інших ВНЗ за такими ж напрямами підготовки.

Закордонна практика. За підтримки НБУ реалізується система проведення безкоштовної практики для студентів в університетах і банках Німеччини, Чехії, Польщі, Італії. Студенти­бакалаври мають можливість пройти навчання за магістерською програмою у Швеції та Фінляндії.

Успішне працевлаштування. Випускник Академії має можливість визначитися з роботодавцем, ще навчаючись на старших курсах та під час практики у банках, страхових компаніях, на підприємствах, в аудиторських компаніях, органах державного регулювання тощо.

Аспірантура та докторантура дозволяють випускникам продовжити свою карєру у стінах УАБС НБУ. Серед молодих викладачів вишу багато вчорашніх об­дарованих студентів та аспірантів. Щороку в академії відбувається більше 20 захистів кандидатських та докторських дисертацій. Цікаво, що середній вік докторів економічних наук є найнижчим в Ук­раїні й не перевищує 40 років. Понад 80% професорсько­викладацього складу мають науковий ступінь.

Брендова освіта. Академія – це бренд, упізнаваний у світі. Вона підтримує тісні контакти з понад 40 університетами світу. Для студентів академії читають лекції та проводять круглі столи професори із США, ПАР, Італії, Німеччини, Австрії, Швеції, Швейцарії та інших країн.

Сучасні технології. Особливо ретельно академія ставиться до ІТ­-оснащення навчально­тренувального банку, навчального підприємства, фінансово­аналітич­ного центру, дилінгового залу, академії CISCO. Всі комп’ютерні класи, бібліотека та кімнати гуртожитків мають доступ до швидкіс­ного Інтернету.

Надійність у фінансуванні Академії з боку НБУ підтверджується потужною матеріально­технічною базою академії: три навчальні корпуси, супер-бібліотека, найкомфортабельніші гуртожитки, спортивний комплекс, басейн і поліклініка. На відміну від інших державних ВНЗ, кількість бюджетних місць в Академії не скорочується, а, навпаки, стабільно зростає.

Комфортний побут. У нас немає випадків відмов у поселенні. Окрім надійної охорони у приміщеннях гуртожитків, академія дбає і про здоровя студентів. Поруч із навчальними корпусами розташована власна полікліні­ка, обладнана сучасною лабораторією, фізіотерапевтичним і масажним кабінетами, лікувальним басейном тощо.

Впевненість у майбутньому. Диплом ДВНЗ «УАБС НБУ» гарантує отримання міцних знань, престижної та цікавої роботи, фінансової самостійності та виняткових можливостей для побудови успішної карєри у різних галузях економіки України!

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка