На главнуюНовости → Перспективи розвитку законодавства про електронну комерцію. Обговорення законопроекту «Про електронну комерцію» №2306а від 17.06.2013 р.

Перспективи розвитку законодавства про електронну комерцію. Обговорення законопроекту «Про електронну комерцію» №2306а від 17.06.2013 р.

У рамках підготовки до розгляду Верховною Радою України законопроекту «Про електронну комерцію» № 2306а від 17.06.2013 р., в Комітеті з питань фінансів і банківської діяльності Верховної Ради України проведено засідання Круглого столу «Перспективи розвитку законодавства про електронну комерцію. Обговорення законопроекту "Про електронну комерцію" № 2306а від 17.06.2013 р.».

 

У засіданні Круглого столу взяли участь народні депутати України  – автори законопроекту, представники органів виконавчої влади, експерти, представники бізнесу, профільних галузевих асоціацій та громадських організацій. Модератором обговорення була народний депутат України Ольга БЄЛЬКОВА (Фракція УДАР В. Кличка, співголова МФО «За цифрове майбутнє України», яка очолювала роботу над законопроектом).

 

На засіданні відбулися обговорення запропонованих у законопроекті № 2306-а норм законодавчого врегулювання сфери застосування електронних засобів та технологій щодо організації комерційної діяльності суб’єктів господарювання в мережі Інтернет.

 

Також у ході засідання було проведено обговорення актуальних питань гармонізації українського національного законодавства з нормами законодавства провідних країн світу в сфері використання новітніх технологій розрахунків та масового обслуговування споживачів.

 

 

--


---
График мероприятий

 


 -
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка