На главнуюНовости → Про діяльність “системи миттєвих інтернет-розрахунків “WebMoney Transfer” на території України

Про діяльність “системи миттєвих інтернет-розрахунків “WebMoney Transfer” на території України

Питання діяльності платіжних систем, систем розрахунків, а також питання випуску і використання електронних грошей в Україні регулюються Законом України “Про платіжні системи та переказ коштів в Україні” (далі – Закон).

Відповідно до статті 9 Закону платіжні організації платіжних систем, учасники платіжних систем та оператори послуг платіжної інфраструктури мають право здійснювати діяльність в Україні виключно після їх реєстрації шляхом внесення відомостей про них до Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури, який ведеться Національним банком України.

Статтею 15 Закону визначено, що випуск електронних грошей може здійснювати виключно банк. Банк, який має намір здійснювати випуск електронних грошей, зобов’язаний до початку їх випуску узгодити з Національним банком України правила використання електронних грошей, у порядку, установленому нормативно-правовим актом Національного банку України.

Таким нормативно-правовим актом є Положення про електронні гроші в Україні, затверджене постановою Правління Національного банку України від 04.11.2010 № 481. Згідно з вимогами цього Положення Національний банк України приймає рішення про узгодження правил системи електронних грошей та надає документ про узгодження цих правил.

На сьогодні Національний банк України не надавав дозвільних документів щодо діяльності “WebMoney Transfer” або випуску електронних грошей “WebMoney Transfer”.

Національний банк України засобами електронної пошти та за допомогою прес-релізів, розміщених на сторінці Офіційного інтернет-представництва Національного банку України, неодноразово повідомляв банківську спільноту, громадськість, а також органи державної влади про те, що правила “WebMoney Transfer” не узгоджені Національним банком України відповідно до порядку, установленого законодавством України. Таким чином, “WebMoney Transfer” не має права здійснювати свою діяльність в Україні.

Банкам та небанківським фінансовим установам України взяти до уваги вищезазначену інформацію та довести до відома своїх клієнтів.

 

Джерело: Прес-служба Національного банку України

 

 

--


---
График мероприятий

 


 -
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка