На главнуюВыпуски журнала → РАДАБАНК — банк з найбільшою динамікою росту!

РАДАБАНК — банк з найбільшою динамікою росту!Грігель Андрій Валерійович  - Голова Правління АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК»

АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» заснований у 1993 році та працює на ринку як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам.

Стратегія РАДАБАНКУ спрямована на розвиток бізнесу з урахуванням зовнішніх змін, споживчих звичок і попиту. «Ми, як представники критично важливої структури, що покликана забезпечувати життєдіяльність економіки країни, й зараз повинні продовжувати працювати й надавати фінансові послуги нашим клієнтам. Виклик карантину ми прийняли. І це перша серйозна криза, з якою я стикнувся на посаді голови правління Банку», — зазначає Андрій Грігель, голова правління АТ «АБ «РАДАБАНК». Основне наше завдання — передбачити потреби клієнтів у майбутньому і максимально оперативно вирішувати поточні питання, що виникають сьогодні.

Банк скасував штрафи за прострочення кредитів, автоматично лонгував термін дії платіжних карток, а також перестав стягувати абонплату за користування POS-терміналами для непрацюючого бізнесу, адже своїм завданням ми завжди бачили створення комфортних умов співпраці з нашими клієнтами і розуміємо, що багато людей потребують підтримки.

Ми продовжуємо кредитувати населення та бізнес незважаючи на те, що попит на кредитні продукти змінився у зв’язку із загальним падінням ділової активності. РАДАБАНК отримує погодження компенсації у рамках підписаного у травні 2020 року Меморандуму про загальні принципи співробітництва з Міністерством економіки, торгівлі і сільського господарства України для реалізації державної програми підтримки сільськогосподарських товаровиробників. Ми завжди підтримували агросектор, а зараз така підтримка ще важливіша. Меморандум дає можливість зменшити витрати підприємств: бюджетні кошти направляються на забезпечення сільськогосподарських товаровиробників вітчизняною технікою, обладнанням для агропромислового комплексу.

Від початку 2020-го року АТ «АБ «РАДАБАНК» використовує електронну платформу BLOOMBERG і наші клієнти отримують якісніші послуги та кращі курси. РАДАБАНК — один з перших в Україні, хто запровадив BankID як банк-ідентифікатор. Банк є учасником проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» зі створення фінансової платформи, яку використовує для контактів з клієнтами.

Зараз вкрай важливо зменшити клієнтопотік у відділення і ми направили свої зусилля на популяризацію та розширення фунціоналу нашого каналу дистанційного обслуговування RB24. Ми транслюємо на своїх каналах навчальні ролики про те, як завантажити RB24, обмінювати валюту онлайн та здійснювати багато інших банківських операцій, не виходячи з дому та паралельно впроваджуємо нові функції додатку та доносимо до клієнта. Крім звичного набору послуг — оформлення овердрафту на зарплатну картку, оплати комунальних послуг, поповнення мобільного рахунку та інших, для користувачів програми «Електронний гаманець» і «IT Card», стала можлива активація нарахування відсотків на залишок. Досить натиснути кнопку «Активувати» на картці у головному меню RB24. Одна з найпопулярніших функцій — онлайн-обмін валют, адже курс обміну в RB24 вигідніший, ніж в касах банку. І ще що дуже зручно: мінімальна сума обміну становить 10 дол. США, що дозволяє клієнту регулярно купувати валюту і поповнювати свій вклад, тим самим швидше накопичувати.

Проте людей не завжди замінить техніка. Фахівці у відділеннях РАДАБАНКУ створюють клієнту таку атмосферу, в якій він може вирішити усі свої фінансові питання, адже емоції, з яким клієнт асоціює банк, важать не менше, ніж якість обслуговування. РАДАБАНК для власників елітних карток зробив доступним страхування на лікування захворювання на коронавірус. Клієнт отримує страховий поліс для виїжджаючих за кордон, в якому вже передбачено страхування від CОVID-19. Якщо у клієнта є підозра на захворювання, він може пройти тестування на CОVID-19, а при позитивному результаті отримує лікування протягом 14 днів. РАДАБАНК відшкодовує витрати на дострокове повернення в Україну з дозволу лікарів, а сам поліс передбачає компенсацію на проїзд будь-яким транспортом або літаком, якщо клієнт не зміг повернутися в строк за станом здоров’я.

Ми є першим в Україні офіційними постачальниками ексклюзивних пам’ятних монет і банківських металів Австралійського монетного двору в місті Перт, також у нашому банку продаються оригінальні монети Польського монетного двору. Ми маємо партнерські відносини з найбільшими монетними дворами світу. РАДАБАНК є першим комерційним банком, в якому представлений найширший асортимент пам’ятних монет і сувенірної продукції Національного банку України. Усі монети, які сподобалися, можна замовити прямо на сайті, де вже доступні монети із символом 2021 року — року Білого Металевого Бика. Рік, наступний після високосного, обіцяє бути спокійним, тож радимо обзавестися його символом.

У Банку працює виставка «Історія грошового обігу на території України». Це авторська виставка від колекціонера-нумізмата Ігоря Зіновійовича Городницького, яку він збирав понад 30 років. Експозиція налічує близько 1300 монет і 150 грошових знаків. Виставку можна відвідати безкоштовно, заздалегідь зареєструвавшись на сайті www.radabank.ua.

РАДАБАНК трансформує мережу, концентрується на поліпшенні сервісу, розробці та впровадженні нових продуктів. У поточному році ми вже відкрили три нових відділення, проте не слідуємо принципу що більше відділень, тим більша частка ринку, а вважаємо, що важливо мати правильний тип відділення у правильному місці. Сьогодні мережа РАДАБАНКУ нараховує 29 торгових точок у 12 містах.

Найближчим часом одним з ключових пріоритетів РАДАБАНКУ буде робота з кредитним портфелем і клієнтами, зокрема, з тими позичальниками, які користуються кредитними канікулами. Також у Банку очікують відновлення попиту на депозити. Фахівці РАДАБАНКУ здійснять ще багато доробок в RB24, які допоможуть клієнтам вирішувати фінансові питання дистанційно.

РАДАБАНК продовжує розвивати корпоративний бізнес, казначейство, напрямки роздрібного обслуговування і vip-banking. Завдяки своїй сильній команді однодумців РАДАБАНК бачить й надалі можливості для розвитку.

Редакція МФ Клубу «БАНКИРЪ»

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка