На главнуюВыпуски журнала → РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ ВПРОВАДЖУЄ АВСТРІЙСЬКІ ПРИНЦИПИ КАДРОВОЇ ПОЛІТИКИ В УКРАЇНСЬКІЙ БАНКІВСЬКІЙ СФЕРІ

РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ ВПРОВАДЖУЄ АВСТРІЙСЬКІ ПРИНЦИПИ КАДРОВОЇ ПОЛІТИКИ В УКРАЇНСЬКІЙ БАНКІВСЬКІЙ СФЕРІ

Уже на початку ХХ ст. в Україні нараховувалося більш ніж 2000 об’єднань кооперативної системи Райффайзен. Вони припинили свою діяльність лише після приходу на західноукраїнські землі радянської влади. У 1994 р. райффайзенівський оберіг знову повернувся в Україну — тоді в нашій країні відкрилося представництво групи Райффайзен. У 1998 р. було засновано дочірній банк — Райффайзенбанк Україна, а у 2005 р. групою Райффайзен було придбано 93,5% акцій АППБ «Аваль» — флагмана фінансового ринку України. У 2006 р. Акціонерний поштовопенсійний банк «Аваль» було перейменовано у Відкрите акціонерне товариство «Райффайзен Банк Аваль».

Під новою назвою потужна банківська установа продовжує свій успішний розвиток, використовуючи 120-річний досвід австрійських закладів групи Райффайзен.

Високі показники діяльності банку щороку знаходять своє відображення в численних нагородах та відзнаках у рамках як національних, так і міжнародних рейтингів. Так, у 2007 р. за результатами дослідження журналу «Корреспондент» Райффайзен Банк Аваль визнано кращим роботодавцем України серед українських банків. Вирішальним фактором такого визнання стала послідовна та стратегічно зважена політика підбору, мотивації, навчання та розвитку персоналу.

Принцип кадрової політики банку — «найкращі позиції повинні займати найкращі фахівці» — є основою ефективної системи пошуку, відбору та адаптації персоналу, яка створює передумови для професійного самовиявлення та розвитку працівників. Найкращі працівники банку мають перспективи кар’єрного зростання не лише в Україні, але й за кордоном.

У 2007 р. в банку було впроваджено нову систему оплати праці, побудовану з урахуванням потреб бізнесу та згідно з ринковими вимогами і найкращими міжнародними практиками з управління винагородою.

Персонал Райффайзен Банку Аваль є основним капіталом та рушієм ефективного розвитку. Тому особливе значення приділяється саме навчанню. Не випадково по всій Європі банки Райффайзен вважають «машинами тренінгів», оскільки всі банківські заклади групи багато інвестують у навчання своїх співробітників.

Влітку минулого року в Києві було відкрито Фінансову академію Райффайзен Банку Аваль, що допомагає працівникам банку отримувати нові знання та вдосконалювати навички, а значить — забезпечувати якісно новий рівень сервісу для клієнтів. Цей сучасний корпоративний навчальний заклад впевнено набирає обертів у підвищенні професійної компетенції банківської команди. У ньому використовуються найкращі тренінгові програми, розроблені з урахуванням досвіду обслуговування і продажів групи Райффайзен Інтернаціональ та адаптовані до потреб українського ринку.

За результатами дослідження, що визначає найбільш ефективні корпоративні стратегії в навчанні персоналу, у 2007 р. Райффайзен Банк Аваль ввійшов до десятки кращих компаній України.

Підготувала Світлана ЛАРІОНОВА

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка