На главнуюВыпуски журнала → Репутацію рекламою не купиш

Репутацію рекламою не купиш

- Укрексімбанк з огляду на особливості його діяльності займає особливе місце у фінансовій системі України. Це допомагає чи, можливо, навпаки заважає?

 

 – Насамперед, це зобов’язує. Дійсно, як спеціалізована фінансова установа Укрексімбанк виконує особливі завдання, які ставить перед ним держава, виступає фінансовим агентом Уряду. Основною метою діяльності банку є створення сприятливих умов для розвитку економіки та підтримки вітчизняних товаровиробників, зокрема експортерів, фінансування стратегічно важливих проектів.

 

Разом з цим ми працюємо як системний універсальний банк, який зобов’язаний бути конкуренто­здатним, щоб успішно працювати в дуже непростих умовах, які склалися нині на фінансовому ринку і в економіці взагалі. За клієнта потрібно боротися, постійно забезпечуючи прийнятну цінову політику, надаючи широкий перелік актуальних продуктів та послуг, технологічність, якість обслуговування. Дуже важлива також іміджева складова, яка безпосередньо впливає на ефективність роботи.

 

- Наведіть, будь ласка, приклад, як саме?

 

– Зразкова ділова репутація та високий статус – для нас поняття дуже матеріальні. Клієнти розуміють, що розміщення депозитів у потужному державному банку має незрівнянно вищі гарантії захищеності та збереження коштів, ніж у невеличкому новоствореному фінансовому закладі з незрозумілою клієнтурою, акціонерами та перспективою. Тож банк отримує значний обсяг ресурсів за прийнятними ставками.

 

Залучені «недорогі» кошти дозволяють пропонувати доступні ставки кредитування. Дійсно, у банківському бізнесі це надзвичайно важлива перевага. Також достатність ресурсів позитивно впливає на ліквідність Укрексімбанку, рівень якої є одним з найвищих у банківській системі України. Здатність банку забезпечити високу швидкість та надійність проведення розрахунків клієнтів з контрагентами й вчасно виконувати свої зобов’язання не можна купити ніякою рекламою. Дос­від працює на ім’я та репутацію і врешті – дозволяє досягати позитивних фінансових результатів.

 

- Чи поділяють впевненість українців у надійності Укрексімбанку закордонні інвестори?

 

– Безперечно, так, адже вони проводять ретельний аналіз стану банку на основі багатьох об’єктивних показників. Укрексімбанк – один з небагатьох україн­ських банків, що проходить процедури рейтингування відразу в двох міжнародних рейтингових агентствах: Moody’s Investors Service та Fitch Ratings. У липні агентство Fitch поліпшило прогноз рейтингу Укрексім­банку до «Позитивного». Рейтинг стійкості банку є одним з найвищих серед українських банків та відображає, на думку агентства, високий рівень капіталізації, стабільні джерела залучення ресурсів та високу ліквідність.

 

Відтак на іноземних ринках капіталу Укрексімбанк також почувається впевнено, здатний не тільки домов­лятися про прийнятні умови запозичень, а й навіть «ламати» ціну. Так, зокрема, відбулося під час нещодавніх випусків єврооблігацій, коли знизити ставки залучення коштів вдалося навіть безпосередньо на етапі розміщення облігацій. Знаковою стала також транзакція Укрексімбанку на початку року, коли вперше в історії український позичальник успішно вийшов на міжнародні фінансові ринки для отримання фінансування в гривні, до того ж досить значного обсягу – еквівалент $300 млн. Все це є орієнтиром для інших першокласних українських позичальників, дає корпоративному сектору сигнал – «Дій, як Укрексімбанк».

 

- Як ще, крім реалізації бізнес-завдань, можна скористатися репутаційними перевагами?

 

– Укрексімбанк завжди виявляє свою активну громадську позицію щодо вирішення соціальних проблем суспільства, власним прикладом сприяє відродженню кращих традицій банківського меценатства й доброчинності, робить вагомий внесок у справу захисту здоров’я, життя та духовного розвитку людини.

 

Одним з найбільших та найефективніших проектів Укрексімбанку в цій сфері є благодійна програма «Разом за життя»®, покликана допомогти важкохворим дітям. У рамках програми вже зібрано мільйони гривень, на які придбано спеціалізоване медичне обладнання, хірургічний інструментарій, ліки. І саме завдяки репутації банку вдається залучити до участі в цьому проекті багатьох клієнтів, які своєю підтримкою допомагають рятувати життя дітлахів. А найкращою подякою всім нам за це є щасливі посмішки здорової малечі.

 

pdf-версія 

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка