На главнуюВыпуски журнала → Ірина МАХНИК: Ваші гроші, ваш вибір, ваша кредитна спілка

Ірина МАХНИК: Ваші гроші, ваш вибір, ваша кредитна спілка

МАХНИК Ірина Павлівна працює в КС «Гільдія вуглекопів» від дня утворення кредитної спілки, з 18.05.1994 року, спочатку на посаді касира, бухгалтера, а з 2004 року – на посаді голови правління. 

 

Здавна відомо, що у світі, зокрема й в Україні, кредитні спілки виникали там і тоді, де й коли не надто заможні люди потребували певних фінансових послуг, яких не надавала жодна фінансова інституція. Ця обставина змушувала людей об’єднуватися і спільними зусиллями надавати такі послуги. В середині 90­х, коли шахтарські «товсті» зарплати «клаптикували» на 10, 12, 15 відсотків, а життєві реалії вимагали вчити у вузах дітей та справляти їм весілля, гірникам Червонограда набридло нарікати й чекати допомоги, і вони створили кредитну спілку «Гільдія вуглекопів».

 

У такому об’єднанні члени спілки не почувають себе кинутими напризволяще у вирі життя: кожен є членом громади і водночас – поважної фінансової інституції, яка завжди прийде на допомогу, надаючи широкий спектр конкурентноздатних послуг. Кредитна спілка – це не просто фінансова установа, яка позичає громадянам гроші. Це товариство однодумців, які добре орієнтуються у фінансових можливостях, успіхах, проблемах спілки і водночас є учасниками цього процесу.

 

Незважаючи на кризу, «Гільдія вуглекопів» 18 років стабільно працює на ринку фінансових послуг, є членом НАКСУ, ЛАКС, УОКС. За цей період ми не раз проходили випробовування складнощами, які час від часу стаються в житті нашої країни. Але ми не тільки не призупиняли виконання своїх зобов’язань перед членами спілки та ніколи не призупиняли кредитування – навпаки, старались вдосконалювати і розширювати спектр наших послуг.

 

В результаті тісної співпраці зі Львівською облас­ною адміністрацією в частині реалізації програми енергозбереження багато наших спілчан змогли покращити умови проживання: утеплити фасад свого помешкання, встановити індивідуальне опалення, замінити вікна, двері… Кредити, надані за цією програмою, надзвичайно популярні та найдешевші, адже відшкодування в розмірі 15–20% є суттєвим.

 

Щороку з нагоди Міжнародного дня кредитних спілок «Гільдія вуглекопів» проводить акцію «День відкритих дверей». Цього дня відвідати установу може кожен, кому цікаво дізнатись про роботу кредитної спілки, хто хоче долучитися до конструктивного та корисного для себе діалогу. Таке спілкування допоможе підрахувати власні кошти і визначити пріоритети у їх раціональному використанні.

 

Окрім матеріального ми піклуємося про духовне. У 2012 році в Міжнародний день кооперації відбулася екуменічна проща до Зарваниці в рамках Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок, в якій взяли активну участь наші спілчани.

 

В своїй діяльності ми керуємося принципами відкритості, прозорості, довіри, відповідальності за взяті на себе зобов’язання, аби кожен спілчанин постійно відчував надійне фінансове плече «Гільдії вуглекопів».

 

Пам’ятаймо, що кожна криза коротша за життя. Тому треба не стояти на місці, а планувати і реалізовувати свої плани. А допоможе в цьому всім нам кредитна спілка «Гільдія вуглекопів»!

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка