На главнуюНовости → Сервісний центр обслуговування учасників ринків фінансових послуг при Нацкомфінпослуг у 2013 році надав допомогу 15,6 тис особам

Сервісний центр обслуговування учасників ринків фінансових послуг при Нацкомфінпослуг у 2013 році надав допомогу 15,6 тис особам

За перші півроку з часу створення Сервісного центру обслуговування учасників ринків фінансових послуг при Нацкомфінпослуг до нього звернулося 15,6 тис. осіб. Найбільш активними відвідувачами сервісного центру є особи, що подають документи на реєстрацію фінансових установ - 6,1 тис. осіб, що складає 39% від загальної кількості звернень. З липня по грудень 2013 року до сервісного центру звернулося 5,5 тис юридичних осіб за консультаціями щодо порядку видачі ліцензій та інших документів дозвільного характеру, що складає 35%  від загальних звернень, та майже 4 тис, або 26% фізичних осіб звернулися для отримання допомоги Нацкомфінпослуг щодо  захисту своїх прав та інтересів.
 
«Основні питання, вирішення яких у Нацкомфінпослуг просять громадяни, стосуються  захисту  прав споживачів страхових послуг та вкладників кредитних спілок. Це 42% від всіх звернень громадян та 29% відповідно. Проблеми у роботі з фінансовими компаніями мають 24% громадян, що приходять зі скаргами, та лише 5% з них стосуються роботи недержавних пенсійних фондів», - констатує підсумки шести місяців роботи центру із захисту прав споживачів Голова Нацкомфінпослуг Борис Візіров.      
 
Від загальної кількості звернень, що надійшло до Сервісного центру, 27% учасників небанківського фінансового ринку отримали консультаційну допомогу у телефонному режимі. Отриманню послуг у такий спосіб віддають перевагу переважно споживачі з обласних центрів країни, серед яких 2 тис фізичних осіб та 2,2 тис представників фінансових установ.  
 
Окрім консультацій, що надають споживачам оператори гарячої лінії Сервісного центру, Голова та члени Нацкомфінпослуг, а також керівники структурних підрозділів апарату за півроку роботи Сервісного центру провели близько 100 зустрічей із громадянами, які особисто звертались з питань захисту своїх прав як учасників ринків фінансових послуг. 
 
Найбільш актуальні питання учасників небанківського фінансового ринку стосуються строків розгляду документів фінансових установ та законодавчих вимог до їх діяльності, особливостей підвищення кваліфікації, а також недобросовісної реклами, що її впроваджують фінансові установи. 
 
«За півроку діяльності Сервісного центру завдяки вжитих Нацкомфінпослуг заходів громадяни отримали біля 30,0 млн. грн. страхових відшкодувань. Це свідчить про актуальність для населення існування у складі державного регулятора такого центру, до якого вони можуть звернутися за захистом своїх інтересів. А також, на жаль, свідчить про наявність проблем у діяльності фінансових установ, які вони мають вирішувати без втручання регулятора та взагалі не допускати», - зазначив Голова Нацкомфінпослуг Борис Візіров. 
 
З метою полегшення процедури подання документів учасниками ринку фінансових послуг та отримання консультацій у Сервісному центрі створено максимально зручні для цього умови. Приміщення центру розташовано на першому поверсі та облаштовано пандусом для вільного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями. Створені сучасні технічні умови для роботи консультантів з надання інформаційних послуг, встановлено інформаційні стенди за відповідними напрямами наглядової та іншої діяльності структурних підрозділів Нацкомфінпослуг,  розміщено пам’ятки, а також збільшено тривалість годин приймання вхідної кореспонденції від заявників.  
 
Джерело: Нацкомфінпослуг

 
 


---
График мероприятий

 


 -
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка