На главнуюВыпуски журнала → ШЛЯХ ДО ОЛІМПУ

ШЛЯХ ДО ОЛІМПУ
По результатах Всеукраїнського конкурсу «Страхова компанія року – 2019», який проводився 2 грудня Міжнародним Фінансовим Клубом «Банкір» ПрАТ «Страхова компанія «ІнтерЕкспрес» стала переможцем в номінації «Лідер в сфері медичного страхування». Компанія - універсальний клієнто-орієнтований Страховик, який понад 15 років успішно приймає участь в розвитку ринку небанківських фінансових послуг.

Про те, як заслужити довіру клієнтів, а також зберегти стабільність Компанії та розвиватися, працюючи з рисковими напрямками страхування - журналу «Банкір» розповів Голова Правління СК «ІнтерЕкспрес», академік Української Академії Наук Віктор Михайлович Кушнір.

До цієї нагороди, ми, починаючи з 2004 року, пройшли тривалий шлях розвитку. Спочатку, як лайфова Компанія, що створювалась за дієвої підтримкою Генерального директора «Укрзалізниці», міністра транспорту і зв’язку Георгія Миколайовича Кирпи. Як турботливий, мудрий та цілеспрямований керівник, Георгій Кирпа мріяв до діючого добровільного медичного страхування (ДМС) надати повний соціальний пакет залізничникам, шляхом страхування їх життя та альтернативного недержавного пенсійного забезпечення. Нажаль, не дуже веселі обставини внесли у мрії свої корективи.

Завдяки основному засновнику Компанії, на привеликий жаль нині покійному, Євгенію Михайловичу Кісельову, СК «ІнтерЕкспрес» в 2006 році пройшла перерегістрацію і вийшла на страховий ринок та почала розвиватися, як Компанія з ризиковими видами страхування. В минулому вчений-хімік, Євгеній Кісельов, будучи мудрою людиною та унікальним генератором ідей, завжди високо цінував та прислухався до ідей та конструктивних думок свого колективу. З великою любов’ю він розвивав ДМС. Цей страховий продукт і сьогодні із 18 ліцензованих видів страхування складає 65% портфеля Компанії

В 2009 році, з моїм приходом в СК «ІнтерЕкспрес», була повністю переглянута концепція розвитку Компанії та визначені основні стратегічні напрямки руху вперед. Колектив чітко зрозумів тезу: «щоб уникнути кризи – потрібна благородна мета та цілеспрямована, дружна команда професіоналів». Чесність, порядність, прозорість в роботі та інноваційний підхід - наш девіз. А нашими цінностями стала праця направлена на благо і надійний страховий захист наших Клієнтів – Страхувальників та Застрахованих осіб. Саме з цього моменту СК «ІнтерЕкспрес» розпочала свій поступальний розвиток. Хочу зупинитися лише на результатах останнього року нашої роботи, так за перше півріччя 2018 року ми зібрали 21 млн. страхових премій, а за відповідний період 2019 року ця сума виросла до 32 млн. гривень. В Рейтингу журналу InsuranceTop» по розміру страхових виплат за перше півріччя 2019 року СК «ІнтерЕкспрес» займає 23 місце.

Рухаючись вперед, ми стали співавтором комп’ютерної бази даних «Інтегрована модель управління медико-соціальними послугами», яка дозволила нам отримувати, аналізувати, обробляти інформацію та приймати рішення по страховим подіям за декілька секунд. А по ДМС, яке є для нас приоритетним, за ці секунди вирішується доля людини, пов’язана із загрозою для її здоров’я, а часто і для життя Застрахованої особи. Саме тоді Компанія розпочала ціленаправлено та послідовно впроваджувати у свою діяльність інноваційні технології.

Оцифрування основних бізнес-процесів з їх інтегруванням в «хмарину» – для нас не новизна, а повсякденна робота, що дозволяє розширити клієнтську базу наших страхових портфелів. Якщо сьогодні ми використовуємо діджиталізацію в реалізації спрощених продуктів по страхуванню небезпечних вантажів, в автоцивільному страхуванні, страхуванні від нещасних випадків то завтра ми плануємо провести оцифрування складних комплексних програм по ДМС та інших видах страхування, що значно зблизить Страхувальника і Страховика. Тим більше, що молоді люди, які вільно володіють сучасними комунікаціями хочуть укласти договір страхування не відриваючись на довго від свого робочого місця чи цікавого заняття. Наша мрія – об’єднати в єдиний інформаційний простір Страхувальника з усіма підрозділами Страховика з повною автоматизацією електронного документообертання, що буде сприяти росту клієнтської бази, її наповненню і формуванню інноваційних програм страхування з урахуванням побажань Страхувальників, прозорому врегулюванню збитків, чіткому формуванню ообліково-звітної документації для ефективного управління, оптимізації процесу продажу страхових продуктів та більш результативній співпраці з банками.

Ми чітко розуміємо, що запорукою успіху нашого бізнесу є подальша адаптація Компанії до інтересів Страхувальника та вибір альтернативної стратегії розвитку. А наше основне завдання в цьому – трансформувати наші наміри в процес управління.

Редакція журналу «БАНКИРЪ»

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка